زمان اکران انیمیشن لاک پشت های نینجا 2 و Paw Patrol 3

زمان اکران انیمیشن لاک پشت های نینجا 2 و Paw Patrol 3

زمان اکران انیمیشن لاک پشت های نینجا 2 و Paw Patrol 3

کمپانی پارامونت پیکچرز به تازگی زمان اکران انیمیشن لاک پشت های نینجا 2 و سومین قسمت از انیمیشن Paw Patrol را اعلام کرده است.

پارامونت پیکچرز زمان اکران انیمیشن لاک پشت های نینجا 2 را اعلام کرد. ورایتی گزارش داد که زمان اکران Paw Patrol 3 در تاریخ 31 ژوئیه 2026 (9 اوت 1405 در تقویم ایرانی) اکران خواهد شد و زمان اکران انیمیشن لاک پشت های نینجا 2 در تاریخ 9 اکتبر 2026 (17 اکتبر 1405) است. این دو فیلم توسط Paramount Animation و Nickelodeon به عنوان دنباله‌های انیمیشن سال ۲۰۲۳ تولید می‌شوند.

کارگردان انیمیشن لاک‌پشت‌های نینجای:جهش‌یافته نوجوان در باره زمان اکران انیمیشن لاک پشت های نینجا 2 و می گوید، جف رو، در حال کار بر روی دنباله این انیمیشن با عنوان “آشوب جهش‌یافته” است. این انیمیشن در تابستان امسال به نام “Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem” در سینماها اکران شد و با دریافت نظرات مثبت منتقدان، موفق به فروش بیش از ۱۸۰.۵ میلیون دلار در سراسر جهان شد. این فروش شامل ۱۱۸.۶ میلیون دلار در گیشه آمریکا و ۶۱.۹ میلیون دلار در سایر کشورها است.

زمان اکران انیمیشن لاک پشت های نینجا 2 و Paw Patrol 3

احتمال ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک توسط DC

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

Paw Patrol: The Mighty Movie, یک انیمیشن بسیار پرطرفدار، در تابستان ۲۰۲۳ به نمایش درآمد و با فروش بیش از ۲۰۲.۲ میلیون دلار در سراسر جهان، جایزه بزرگی به دست آورد. این فروش شامل ۶۵.۲ میلیون دلار در امریکای شمالی و ۱۳۷ میلیون دلار در سایر کشورها بود. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2 و Paw Patrol 3 منتشر نشده است.

Paw Patrol: The Mighty Movie، یک انیمیشن پرطرفدار و محبوب است که در تابستان ۲۰۲۳ به نمایش درآمد. این انیمیشن داستان ماجراجویی‌های گروهی از سگ‌های نجات‌گر است که به نام پاو پترول شناخته می‌شوند. آن‌ها در شهر خود، Adventure Bay، به دنبال کمک به هر کسی هستند که در معرض خطر قرار گرفته باشد.

Paw Patrol: The Mighty Movie با فروش بیش از ۲۰۲.۲ میلیون دلار در سراسر جهان، در تاریخ خود جایزه بزرگی را به دست آورد. این فروش به طور خاص شامل ۶۵.۲ میلیون دلار در امریکای شمالی و ۱۳۷ میلیون دلار در سایر کشورها بود. این نشان می‌دهد که Paw Patrol: The Mighty Movie توانسته است مخاطبین بسیاری را به خود جذب کند و به نظر می‌رسد که این انیمیشن توانسته است از همه جا به دل سراسر جهان نفوذ کند.

زمان اکران انیمیشن لاک پشت های نینجا 2 و Paw Patrol 3

با اصلی‌ترین شخصیت‌های این انیمیشن از جمله Chase، Marshall، Rubble، Skye، Rocky و Zuma، Paw Patrol: The Mighty Movie با جذابیت و هیجان خاص خود، توانسته است تا جایگاه خود را در بازار انیمیشن‌ها برای همیشه پایدار کند. همچنین، این انیمیشن با داستان ماجراجویی‌های پر هیجان و موضوعات آموزنده‌ای که در آن قرار دارند، توانسته است بهترین انیمیشن‌های برای خانواده‌ها شناخته شود.

اما Paw Patrol: The Mighty Movie تنها انیمیشن محبوبی نیست که در تابستان ۲۰۲۳ به نمایش درآمد. انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2 نیز در همان تاریخ به نمایش درآمد و به دلیل محبوبیت بالای انیمیشن اول، انتظار می‌رود که فروش بسیار بالایی داشته باشد. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره این انیمیشن منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد که طرفداران انتظار طولانی برای دیدن ماجراجویی‌های جدید این گروه محبوب را دارند.

همچنین، Paw Patrol 3 نیز از جمله انیمیشن‌هایی است که به نمایش درآمده و انتظار می‌رود که در تابستان ۲۰۲۳ به دنیای سینما بازگردد. با این حال، همه منتظر هستیم تا اطلاعات بیشتری درباره Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2 و Paw Patrol 3 منتشر شود و این انیمیشن‌ها را در تابستان ۲۰۲۳ ببینیم. با نگرانی و علاقه به دنبال اخبار درباره Paw Patrol مانده و بمانید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *