ساخت فیلم ترسناک توسط پارامونت پیکچرز با عنوان Scary Movie

ساخت فیلم ترسناک توسط پارامونت پیکچرز با عنوان Scary Movie

ساخت فیلم ترسناک توسط پارامونت پیکچرز و میرامکس

اخبار جدید از ساخت فیلم ترسناک توسط پارامونت پیکچرز و میرامکس با عنوان “Scary Movie” در رویداد سینماکان منتشر شد. براساس گزارش رسانه هالیوود ریپورتر، پارامونت پیکچرز و میرامکس تأیید کرده‌اند که نیل اچ. موریتز، تهیه‌کننده سری فیلم‌های “Fast and Furious”، در حال ساخت این فیلم می‌باشد. علاوه بر این، در میان اخبار سینما و تلویزیون، اعلام شده است که “Scary Movie” در دست تولید قرار دارد.

نامعلوم است که آیا بازیگران قسمت‌های قبلی فیلم ترسناک Scary Movie به نقش‌های خود در این فیلم بازمی‌گردند یا خیر. آنا فاریس و رجینا هال در چهار قسمت از این مجموعه نقش آفرینی کردند، در حالی که مارلون وینز و شان وینز فقط در دو قسمت حضور داشتند. تاریخ اکران و زمان شروع فیلم‌برداری و عوامل تولید قسمت بعدی از سری فیلم‌های ترسناک هنوز اعلام نشده است. فیلم Scary Movie در سال ۲۰۰۰ منتشر شد و با الهام از فیلم‌های ترسناک دهه ۹۰ مانند Scream و I Know What You Did Last Summer، برای ساختن یک فیلم کمدی اسلشر شناخته شد.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

ساخت فیلم ترسناک توسط پارامونت پیکچرز با عنوان Scary Movie

Scary Movie در ابتدا با کمی تغییرات و طنز در مقایسه با فیلم‌های اصلی، به تماشای کارگردانان کمدی علاقه‌مند جذب شد. اما در فیلم‌های بعدی، شباهت بیشتری با فیلم‌های ترسناک دهه ۹۰ داشت و جذابیت خاص خود را از دست داد. در فیلم‌های اخیر، این مجموعه به سمت طنز و خنده‌دار بودن هدایت نشده و به جای آن، تمرکز بیشتری بر روی انتقاد و طعنه به فیلم‌های هالیوودی و صنعت سینما دارد.

اما با این حال، تعداد زیادی از طرفداران هنوز هم به این فیلم‌ها علاقه دارند و منتظر قسمت بعدی این مجموعه هستند، امکان بازگشت بازیگران قبلی به نقش‌های خود در قسمت جدید از این مجموعه هنوز وجود دارد و ما باید منتظر اعلام رسمی از سوی تهیه کنندگان باشیم.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *