فصل سوم سریال Big Little Lies درحال ساخت است!

فصل سوم سریال Big Little Lies درحال ساخت است!-نقادانه

فصل سوم سریال Big Little Lies

ریس ویترسپون در گفت‌وگو با رسانه ورایتی اعلام کرد که در حال کار بر روی فصل سوم سریال Big Little Lies همراه با نیکول کیدمن است. در اخبار جدیدترین صنعت سینما و تلویزیون، ما متوجه شدیم که پس از چهار سال از پخش فصل دوم سریال Big Little Lies ، ریس ویترسپون جزئیات جدیدی از این سریال درام محبوب شبکه اچ‌بی‌اُ را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

در مصاحبه با ورایتی، این بازیگر تایید کرد که در حال همکاری با نیکول کیدمن، یکی از بازیگران و تهیه کنندگان اجرایی، در فصل سوم سریال Big Little Lies “دروغ های کوچک بزرگ” است. ریس ویترسپون اضافه کرد: “ما در حال کار بر روی فصل سوم بیگ لیتل لایز هستیم و من و نیکول بسیار سخت برای این فصل تلاش کرده ایم.” این دو بازیگر در حال حاضر در برنامه های موفق تلویزیونی حضور دارند.

در انتظار باشید تا در فصل سوم برنامه صبحگاهی، بازگشت ریس ویترسپون و حضور نیکول کیدمن در ادامه سریال “ناین پرفکت استرنجرز” و “ایکسپتس” را ببینیم. همچنین، سریال “بیگ لیتل لایز” به عنوان یک درام کمدی سیاه، ماجراهای پنج زن قوی که درگیر تحقیقات قتل هستند را روایت می‌کند.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

فصل سوم سریال Big Little Lies درحال ساخت است!-نقادانه

فیلم Fall Guy به تازگی اکران نخواهد شد !

شایلین وودلی، لورا درن، آدام اسکات، الکساندر اسکارسگارد، زوئه کراویتز، ایان آرمیتاژ، کاترین نیوتن و مریل استریپ در نقش سلست رایت، رناتا کلاین، مادلین مکنزی، پری رایت، بانی کارلسون، زیگی چپمن، ابیگیل کارلسون، زیگی چپمن، ابیگیل و لوئیس کار می‌کنند.

دیوید ای.کلی سریال تلویزیونی Big Little Lies را از رمانی به همین نام نوشته لیان موریارتی اقتباس کرد. این پروژه توسط نیکول کیدمن، ریس ویترسپون، دیوید ای. کلی، آندریا آرنولد، برونا پاپاندرآ، پر سااری، گرگ فینگرگ، ناتان راس، لیان موریارتی و ژان مارک والی تهیه شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *