احتمال ساخته نشدن فصل دوم She-Hulk

احتمال ساخته نشدن فصل دوم She-Hulk

احتمال ساخته نشدن فصل دوم She-Hulk

فصل اول سریال “شی هالک: وکیلی در حرفه‌ی قانون” سال گذشته توسط شبکه دیزنی پلاس پخش شد. اگرچه منتقدان نسبتاً مثبت به این سریال واکنش نشان دادند، اما بینندگان به خوبی سریال را پذیرفته نکردند. در اخبار جدید سینما و تلویزیون، طرفداران سریال باید به دنبال فصل دوم آن نباشند. تاتیانا مازلانی، بازیگر نقش “جنیفر والترز” یا “شی هالک”، در مصاحبه اخیر خود به سوالی درباره احتمال تولید فصل دوم سریال “شی هالک” پاسخ داد.

اینکه در فصل اول، بودجه بسیار بالایی برای سریال She-Hulk: Attorney At Law اختصاص داده شده بود و آن‌ها این بودجه را به‌نحوی هدر دادند، احتمالاً دیزنی به تولید فصل دوم این سریال اعتنا نخواهد کرد. مازلانی توضیح داد: «سریال She-Hulk به حدی ضرر مالی وارد کرده که شرکت دیزنی تمایلی به تولید فصل دوم از آن ندارد.» مارول و دیزنی قصد داشتند فصل دوم این سریال را تولید کنند، اما هنوز به‌صورت رسمی اعلام نشده است که آیا فصل دوم تولید خواهد شد یا خیر که احتمال ساخته نشدن فصل دوم She-Hulk هست.

احتمال ساخته نشدن فصل دوم She-Hulk

طولانی‌ترین فیلم مرد عنکبوتی | تحول سونی!

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

تاتیانا مازلانی، مارک رافلو، تیم راث، بندیکت وانگ، جمیله جمیل، رنی الیس گولدزبری، جینجر گونزاگا، جاش سگارا و جان باس از جمله بازیگرانی هستند که در سریال She-Hulk: Attorney At Law حضور دارند و نقش های آنها توسط ایشان ایفا شده است. کت کویرو و آنو والی به عنوان کارگردانان سریال She-Hulk انتخاب شده‌اند.

جسیکا گائو، نویسنده سریال محبوب Rick and Morty، که مسئولیت نوشتن فیلمنامه قسمت Pickle Rick را بر عهده داشت و برای آن جایزه امی را دریافت کرد، سرپرست تیم نویسندگان سریال She-Hulk: Attorney At Law است. این سریال که در ۹ قسمت تولید شده است، هر قسمت آن حدود ۳۰ دقیقه می باشد. به نظر شما احتمال ساخته نشدن فصل دوم She-Hulk وجود دارد یا خیر؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *