شروع ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها

شروع ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها

شروع ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها

آمازون از آغاز مراحل اولیه ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها خبر داد. در سال ۲۰۲۴، شبکه آمازون قرار است فصل دوم سریال ارباب حلقه ها با عنوان The Rings of Power را پخش کند و ساخت فصل بعدی آن قبلاً آغاز شده است. به گزارش ورایتی، سازندگان سریال، پاتریک مک‌کی و جی‌دی پین، با شرکت Amazon MGM Studios قراردادی چندجانبه امضا کرده‌اند که به مدت سه سال، شروع کار بر روی ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها را شامل می‌شود.

حلقه های قدرت هنوز به کار خود شروع نکرده‌اند و از آنجایی که فصل دوم سریال پخش شده است، انتظار می‌رود که کار بر روی ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها آغاز شود. پاتریک مک کی و جی دی پین در حال حاضر در حال کار بر روی داستان کلی و جزئیات داستانی سریال تلویزیونی ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت هستند. همچنین می‌توان پیش‌بینی کرد که ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها، یعنی The Rings of Power، در استودیو Shepperton در بریتانیا انجام خواهد شد.

شروع ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها

اکران زودهنگام فیلم Bad Boys 4 

قبل از این، دو فصل اول سریال “ارباب حلقه‌ها” در استودیو Bray Studios به تصویر کشیده شده بودند. در فصل دوم این سریال، شخصیت جدیدی به نام Círdan حضور خواهد داشت که به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و داناترین الف‌ها شناخته شده است، اما بازیگر این شخصیت هنوز معرفی نشده است. فصل دوم سریال “ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت” نیز در ۸ قسمت تولید و از طریق آمازون پخش خواهد شد و اتفاقات آن در دوره دوم جریان خواهد داشت.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

هزینه تولید فصل اول سریال محبوب ارباب حلقه ها تقریباً ۴۶۵ میلیون دلار بوده و این سریال قرار است شامل ۵ فصل باشد. در فصل دوم این سریال، بازیگرانی نظیر مرفید کلارک، چارلی ویکرز، رابرت آرامایو، سام هزلدین، گابریل آکوودیک، یاسین آتور، بن دنیلز، املی کنراث، نیا تاول، نیکلاس وودسون، الیور آلوین ویلسون، استوارت بومن، گاوی سینگ چرا، ویلیام چاب، کوین الدون، ویل کین، سلینا لو، کالوم لینچ، کیران هیندز، روری کینیار و تانیا مودی، در نقش های مختلف حضور دارند. به نظرتون ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها چه مقدار هزینه لازم دارد؟

این فصل در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۱۲ در شبکه HBO پخش شد و مورد استقبال بسیاری از منتقدان و بینندگان قرار گرفت. هر فصل از سریال ارباب حلقه ها، هزینه های زیادی را برای تولید می طلبد. هزینه تولید فصل اول حدود ۴۶۵ میلیون دلار بوده است که در برابر درآمد زیادی که این سریال بدست آورد، قرار گرفته است. این سریال به طور کلی بین بینندگان و منتقدان مورد استقبال قرار گرفته و نظرات مثبت زیادی درباره آن ارائه شده است.

شروع ساخت فصل سوم سریال ارباب حلقه ها

در فصل دوم این سریال، بازیگرانی نظیر مرفید کلارک، چارلی ویکرز، رابرت آرامایو، سام هزلدین، گابریل آکوودیک، یاسین آتور، بن دنیلز، املی کنراث، نیا تاول، نیکلاس وودسون، الیور آلوین ویلسون، استوارت بومن، گاوی سینگ چرا، ویلیام چاب، کوین الدون، ویل کین، سلینا لو، کالوم لینچ، کیران هیندز، روری کینیار و تانیا مودی، در نقش های مختلف حضور دارند. این بازیگران همگی با بازی های بی نظیر خود، توانسته اند تشکیل دهندگان مهمی از داستان این سریال باشند .

فصل دوم از سریال ارباب حلقه ها در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۱۲ در شبکه HBO پخش شد و باز هم مورد استقبال بسیاری از منتقدان و بینندگان قرار گرفت. این فصل نیز هزینه های زیادی را برای تولید خود مطالبه کرده است.

در کل، این سریال قرار است شامل ۵ فصل باشد و هر فصل آن، هزینه های زیادی را برای تولید مطالبه خواهد کرد. اما با توجه به تعداد بالای بینندگان و محبوبیت این سریال، احتمالاً تمامی هزینه ها به راحتی جبران خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *