جدا شدن استیون ین از دنیای سینمایی مارول و فیلم Thunderbolts

جدا شدن استیون ین از دنیای سینمایی مارول و فیلم Thunderbolts-نقادانه

جدا شدن استیون ین از دنیای سینمایی مارول!

جدا شدن استیون ین از دنیای سینمایی مارول سبب تاخیر در شروع فیلم تاندربولتز ، یکی از بازیگران اصلی این فیلم، و پروژه و دنیای سینمایی مارول شده است. یکی از بازیگران اصلی فیلم تاندربولتز از این پروژه جدا شده است. منابع نزدیک به هالیوود ریپورتر ، جدا شدن استیون ین از فیلم Thunderbolts hughl اعلام کرده‌اند و دیگر نقشی در این فیلم نخواهد داشت.

مارول، اگرچه تصریحاً حضور این بازیگر در فیلم را تایید نکرده بود، اما شایعات حاکی از نقش کلیدی او در این فیلم بودند و حتی رابرت کرکمن، خالق دنیای مردگان متحرک، اعلام کرده بود که این بازیگر نقش سنتری را در MCU خواهد داشت. این امر تاکنون تأیید یا تکذیب رسمی نداشته است. منابع نزدیک به پروژه اعلام کرده بودند که جدا شدن استیون ین از فیلم Thunderbolts باعث تأخیر در تولید فیلم و تغییر بازیگران شده است؛ این باعث تداخل زمان شروع فیلم‌برداری جدید تاندربولتز با برنامه کاری او شده است. هنوز فرآیند فیلم‌برداری و تولید فیلم تاندربولتز آغاز نشده است و به نظر نمی‌رسد قبل از بهار یا تابستان ۲۰۲۴ شروع تولید این فیلم باشیم.

لی سونگ جین، خالق سریال Beef از نتفلیکس که به دلیل مورد تحسین قرار گرفتن از سوی منتقدان و مخاطبان، مسئولیت بازنویسی فیلمنامه فیلم Thunderbolts را بر عهده دارد. نسخه اولیه فیلمنامه توسط اریک پیرسون، نویسنده فیلم های Black Widow، Thor: Ragnarok و Godzilla vs Kong، نوشته شده است. جیک شرایر، کارگردان فیلم های Robot & Frank، Paper Towns و بخشی از سریال Skeleton Crew، به عنوان کارگردان Thunderbolts انتخاب شده است.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

جدا شدن استیون ین از دنیای سینمایی مارول و فیلم Thunderbolts-نقادانه

اخراج شدن جاناتان میجرز از دنیای سینمایی مارول!

در فیلم Thunderbolts که در تاریخ ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۵ (۳ مرداد ۱۴۰۴) اکران خواهد شد، فلورنس پیو نقش یلنا بلووا را، سباستین استن با نام مستعار وینتر سولجر نقش باکی بارنز را، وایت راسل نقش جان واکر با نام مستعار US Agent را، دیوید هاربر نقش الکسی شوستاکوف با نام مستعار رد گاردین را، هانا جان کامن نقش گوست را، اولگا کوریلنکو نقش تسک‌مستر را، جولیا لوئی درایفوس نقش والنتینا را، و هریسون فورد نقش رئیس جمهور تاندربولت راس و ایو ادبیری را ایفا می‌کنند. این بازیگران در فیلم Thunderbolts حضور دارند و نقش‌هایشان را اجرا خواهند کرد. این فیلم پایان فاز پنجم دنیای سینمایی مارول است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *