لغو سریال The Flight Attendant | پایان یک کمدی

 لغو سریال The Flight Attendant | پایان یک کمدی-نقادانه

 لغو سریال The Flight Attendant | پایان یک کمدی

شبکه مکس از لغو سریال The Flight Attendant  با بازی Kaley Cuoco پس از دو فصل خبر داد. اطلاعی مبنی بر این که در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه مکس تصمیم گرفته است سریال کمدی-درام The Flight Attendant (خدمه پرواز) را با بازیگران کیلی کوئوکو و میخیل هایسمان، پس از دو فصل به طور رسمی  لغو سریال The Flight Attendant  کند.

فصل اول سریال مهماندار هواپیما در سال ۲۰۲۰ با تحسین منتقدها و بیننده‌ها روبه‌رو شد و در مراسم اِمی ۹ نامزدی را به‌دست آورد. تمدید این سریال برای فصل دوم، باعث غافل‌گیری طرفداران شد؛ زیرا در ابتدا به‌عنوان یک سریال کوتاه در نظر گرفته شده بود. فصل دوم در ماه آوریل ۲۰۲۲ به طرفداران ارائه شد، اما به‌طور کلی مورد استقبال قرار نگرفت. اغلب فکر می‌شد که این سریال ادامه نخواهد داشت؛ اگرچه شبکه مکس هرگز  لغو The Flight Attendant  چیزی نگفته بود.

 لغو سریال The Flight Attendant | پایان یک کمدی-نقادانه

احتمال ساخته نشدن فصل دوم She-Hulk

Kelly KuoKuo در بیانیه ای جدید اعلام کرد که  لغو سریال The Flight Attendant فرا رسیده است: “این پروژه که با هدف ارائه یک اقتباس جذاب آغاز شد، به سرعت به یک ماجراجویی باورنکردنی و فراموش نشدنی تبدیل شد. من همیشه خدمه پرواز را به عنوان یک فیلم تصور می کردم. یک سریال کوتاه اما به لطف یک تیم شگفت انگیز توانستیم دو فصل هیجان انگیز را ارائه دهیم. ایفای چنین نقشی برای من مانند تحقق یک رویا بود و از همه دست اندرکاران سپاسگزارم.”​

با پخش قسمت‌های جدید سریال The Flight Attendant، به احتمال زیاد به پایان خواهد رسید و فصل دوم آن نیز تأیید خواهد شد. این سریال توسط منتقدان تحسین شده و امتیاز بالایی را به دست آورده است.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

شبکه Max در حال حاضر، به جمع سریال‌های خود، سریال‌های دیگری را نیز اضافه کرده است که اعلام شده است آن‌ها لغو شده‌اند. سریال Our Flag Means Death تحت کارگردانی و با بازی تایکا وایتیتی و آنتونی مکی، با ژانر کمدی و ماجرایی، به لیست سریال‌های تأیید شده شبکه Max اضافه شده بود، اما به دلیل مشکلات تولید و تغییر در سطح مدیریتی شبکه Max، این سریال به تعویق افتاد و در نهایت تصمیم به لغو آن گرفته شد.

 لغو سریال The Flight Attendant | پایان یک کمدی

سریال “جولیا” نیز از فهرست سریال‌های تأیید شده شبکه “ماکس” حذف شد. این سریال، که بر اساس رمانی با همین نام از برنده جایزه پولیتزر، جولیا واتکینز نامگذاری شده بود، در ژانر درام و تاریخی بود و به دلیل مشکلات تولید به تأخیر افتاد و در نهایت تصمیم به لغو آن گرفته شد.

با این حال، شبکه Max همچنان در حال تولید و پخش سریال‌های جدید است و امیدواریم در آینده نیز مجموعه‌ای جذاب و متنوع را به برنامه‌های خود اضافه کند. سریال The Flight Attendant همچنان در حال حاضر و پرطرفداری خودش را حفظ می‌کند و به نظر می‌رسد که جزء برنامه‌های پربیننده و مورد علاقه مخاطبان شبکه Max قرار می‌گیرد. نظر شما درباره  لغو سریال The Flight Attendant چیست؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *