طولانی‌ترین فیلم مرد عنکبوتی | تحول سونی!

طولانی‌ترین فیلم مرد عنکبوتی | تحول سونی!

طولانی‌ترین فیلم مرد عنکبوتی | تحول سونی!

با تازگی، مدت زمان فیلم Madame Web تایید شده است که به طور کامل آن را به طولانی‌ترین فیلم مرد عنکبوتی سونی پیکچرز تبدیل می‌کند.

با توجه به جدیدترین اخبار سینما، مدت زمان فیلم بعدی دنیای مرد عنکبوتی سونی تایید شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده در فیلم‌وب، که وب‌سایت فروش بلیت سینما در کشور نروژ است، فیلم Madame Web با مدت زمان ۱ ساعت و ۵۶ دقیقه یا به عبارتی ۱۱۶ دقیقه در سینماها به روی پرده خواهد رفت که طولانی‌ترین مرد عنکبوتی است. به این ترتیب، فیلم مادام وب به طولانی‌ترین فیلم مرد عنکبوتی سونی پیکچرز تبدیل خواهد شد، که قبل از این، این رکورد به قسمت اول فیلم Venom با مدت زمان ۱ ساعت و ۵۲ دقیقه تعلق داشت.

در فیلم Madame Web، داکوتا جانسون، سیدنی سوئینی، آما رابرتس، آدام اسکات، سلست اوکانر، ایزابلا مرسد، زوسیا مامیت، مایک اپس و طاهر رحیم در نقش‌های مادام وب حضور دارند. اس‌جی کلارکسون، کارگردان دو قسمت از سریال Jessica Jones و دو قسمت از سریال The Defenders، مسئولیت کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را به عهده داشته است. همچنین کلیر پارکر نیز در نوشتن فیلمنامه این فیلم به کلارکسون کمک کرده است.

طولانی‌ترین فیلم مرد عنکبوتی | تحول سونی!

نقد فصل دوم سریال ?…What If | گذر از چندجهانی

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

موفقیت فیلم‌های اسپایدرمن تولید شده توسط شرکت سینمایی Marvel، شرکت سونی تصمیم گرفت تا مجموعه‌ای از فیلم‌های مرتبط با شخصیت اسپایدرمن را تولید کند. یکی از این فیلم‌ها، Madame Web، بر اساس شخصیتی از دنیای کمیک‌های مارول ساخته شده است. این فیلم، داستان زنی به نام کاسندرا وب روایت میگند که به دلیل دارا بودن قدرت‌های فوق‌العاده، مجبور است به عنوان مشاوری برای اسپایدرمن فعالیت کند.

فیلم «مادام وب» در 26 فوریه، پس از آن، فیلم «کراوون شکارچی» در 30 اوت 2024 و «ونوم 3» در تاریخ 17 آبان 1393 اکران میشوند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *