احتمال ساخت هری پاتر جدید | بازگشت به دنیای جادو

احتمال ساخت هری پاتر جدید | بازگشت به دنیای جادو

احتمال ساخت هری پاتر جدید در قالب چند سریال

وارنر برادران در حال ملاقات با نویسندگان است و احتمالاً می‌تواند با ساختن چند سریال براساس دنیای هری پاتر راهی را برای خود باز کندو احتمال ساخت هری پاتر جدید وجود دارد.

برادران وارنر در بهار سال جاری اعلام کردند که احتمال ساخت هری پاتر جدید و یک سریال بر اساس دنیای هری پاتر را برای شبکه مکس دارند. اما تاکنون جزئیات بیشتری درباره این پروژه منتشر نشده است، تنها می‌دانیم که جی کی رولینگ، نویسنده مجموعه هری پاتر، به عنوان ناظر در این پروژه حضور دارد. اما در اخبار جدیدتر، شنیده شده است که شبکه مکس به ساخت سریال هری پاتر در حال کار است. به گزارش ددلاین، شبکه مکس در حال ملاقات با نویسندگان مختلف است و روند توسعه سریال را تسریع کرده است.

بین افراد ملاقات شده، می‌توان به مارتا هیلیر، نویسنده سابق سریال The Last Kingdom، کاتلین جردن، سازنده سریال Teenage Bounty Hunters، تام موران، سازنده سریال The Devil’s Hour، و مایکل لسلی، نویسنده فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes اشاره کرد. این افراد متشکل از نویسندگان بریتانیایی و آمریکایی هستند که ایده‌های جدید و خلاقانه‌ای را برای دنیای هری پاتر ارائه خواهند داد. سرویس استریم نیز بهترین ایده را برای تولید و توسعه سریال انتخاب خواهد کرد.

احتمال ساخت هری پاتر جدید | بازگشت به دنیای جادو

طولانی‌ترین فیلم مرد عنکبوتی | تحول سونی!

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

اولین دیدار با نویسندگان هفته گذشته در لس آنجلس برگزار شد و افراد انتخاب شده به بریتانیا سفر خواهند کرد تا با رولینگ ملاقات کنند که در انتخاب ایده نهایی نقش مهمی خواهد داشت. همچنین ددلاین احتمال وجود چندین فیلمنامه برای انتخاب در نظر گرفته شده است و شبکه مکس احتمال انتخاب بیش از یک ایده و تولید چندین سریال و اسپین‌آف از دنیای هری پاتر را باز گذاشته است. بنابراین از این پس می‌توان انتظار داشت که اسپین‌های سریال هری پاتر به زودی منتشر شوند.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست، اما کیسی بلویز، مدیرعامل دو شبکه HBO و مکس، اعلام کرده بود که سریال هری پاتر خواهد داشت بودجه‌ای مشابه سریال های بازی تاج و تخت و خاندان اژدها. به طور دقیقتر، هر فصل از سریال هری پاتر می‌تواند بودجه‌ای حدود ۱۲۵ میلیون دلار داشته باشد و تعهد بیش از ۱۰ ساله آن‌ها به توسعه سریال های هری پاتر می‌تواند هزینه کلی را تا بیش از یک میلیارد دلار افزایش دهد. نظر شما درباره احتمال ساخت هری پاتر جدید چیست؟شما با هری پاتر چه خاطراتی دارید؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *