فیلم جدید توماس اندرسون با حضور لئوناردو دیکاپریو

فیلم جدید توماس اندرسون با حضور لئوناردو دیکاپریو

فیلم جدید توماس اندرسون با حضور لئوناردو دیکاپریو

اخیرا، تصاویر اولیه از پشت صحنه فیلم‌برداری فیلم جدید توماس اندرسون منتشر شده که نشان می‌دهد لئوناردو دیکاپریو با ظاهری جدید حاضر است.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم جدید توماس اندرسون در کالیفرنیا آغاز شده و در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر از پشت صحنه این فیلم به نمایش در آمده است. اخیرا تصاویری از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم جدید توماس اندرسون منتشر شده که در آن می‌توانیم لئوناردو دیکاپریو را با پیراهن چهار خانه، کلاه، عینک آفتابی و سبیل در دستش مشاهده کنیم. در یک تصویر، دیکاپریو در کنار اندرسون دیده می‌شود و می‌توانید تصاویر بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

پل توماس اندرسون مسئولیت کارگردانی و نویسندگی این فیلم بدون عنوان را بر عهده دارد که گفته می شود تا به امروز موفق ترین فیلم تجاری او بوده و در دنیای مدرن اتفاق می افتد. همچنین گفته می شود بودجه این فیلم حدود 100 میلیون دلار خواهد بود اما برادران وارنر هنوز تاریخ اکران آن را اعلام نکرده اند. پل توماس اندرسون ۱۱ بار نامزد اسکار بهترین کارگردانی، بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه شده است، اما هنوز این جایزه را دریافت نکرده است.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

فیلم جدید توماس اندرسون با حضور لئوناردو دیکاپریو

Aquaman 2 پرفروش ترین فیلم DC

او همچنین برای کارگردانی فیلم های معروفی مانند “چیزی برای از دست دادن نیست” و “من روی تو حساب می کنم” شناخته می شود. این فیلم بدون عنوان، درباره یک مرد جوان به نام جک است که به طور اتفاقی در یک سفر به سراسر کشور، با ماجراهای جدید و دوستان جدید روبه رو می شود. این فیلم برای تمام سنین مناسب است و یک تجربه سینمایی سرگرم کننده و هیجان انگیز خواهد بود. منتظر اکران این فیلم بدون عنوان باشید و شاهد هنر و استعداد پل توماس اندرسون باشید.

پل توماس اندرسون بیشتر برای کارگردانی فیلم هایی مانند شب های بوگی، مگنولیا، خون وجود خواهد داشت، ارباب، رذیله ذاتی، نخ شبح و پیتزای شیرین بیان شهرت دارد. جدیدترین فیلم او قرار است در سال 2025 اکران شود. در کنار دی کاپریو، شان پن و رجینا هال نیز در این فیلم بازی می کنند.

تعدادی از اثار توماس اندرسون

  • شبح خیال/ رشته نخ – (۲۰۱۷) Phantom Thread
  • خباثت ذاتی – Inherent Vice (۲۰۱۴)
  • مرشد / استاد – The Master (۲۰۱۲)
  • خون به پا خواهد شد – There Will Be Blood (۲۰۰۷)
  • عشق منگ – Punch Drunk Love (۲۰۰۲)
  • مگنولیا – ۱۹۹۹ (Magnolia)
  • شب‌های عیاشی – (Boogie Nights) ۱۹۹۷
  • برد دشوار – ۱۹۹۶ (Hard Eight)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *