تغییر دوباره بازیگران فیلم Thunderbolts 

تغییر دوباره بازیگران فیلم Thunderbolts 

ایو ادبیری به دلیل درگیری های برنامه ریزی از فیلم صاعقه ها جدا شده و حالا بازیگر دیگری جای او را گرفته است که نامش اعلام شده است و ما تغییر دوباره بازیگران فیلم Thunderbolts را داریم.

در آخرین اخبار سینما، ما شاهد تغییر دوباره بازیگران فیلم Thunderbolts هستیم. بازیگر سریال The Bear، آیو ادبیری، که نقش نامشخصی در این فیلم از دنیای سینمایی مارول را بازی می کرد، به دلیل تداخل برنامه هایش با زمان فیلمبرداری، مجبور به جدا شدن از این فیلم شده است. این تداخل برنامه یکی از مشکلاتی است که سازندگان و بازیگران پس از پایان اعتصابات با آن روبرو شده اند. پیش از این هم استیون ین به دلیل تداخل برنامه هایش، از حضور در فیلم تاندربولتز منصرف شده بود.

تغییر دوباره بازیگران فیلم Thunderbolts 

حضور دوباره جیمز گوردون در فیلم بتمن ۲

“از جمله بازیگران فیلم Thunderbolts که گرالداین ویسونافن نقش ادبیری را به دست گرفته، اطلاعات کافی درباره نقشش در دسترس نیست. او بیشتر به خاطر بازی در فیلم‌های Blockers، The Package، Bad Education، The Broken Hearts Gallery، Cat Person و The Beanie Bubble شناخته می‌شود و اخیراً در فیلم‌های Drive-Away Dolls و You’re Cordially Invited نیز حضور داشته است. همچنین، شایعه می‌گردد که لوئیس پولمن در فیلم Thunderbolts جای استیون ین در نقش Top Gun: Maverick را خواهد گرفت.”

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

جیک شرایر که سابقه کارگردانی فیلم هایی چون Robot & Frank، Paper Towns، قسمتی از Star Wars: Skeleton Crew و 6 قسمت از سریال Beef را دارد، قرار است فیلم Thunderbolts را کارگردانی کند. لی سونگ جین، خالق سریال Beef از نتفلیکس، مسئولیت بازنویسی فیلمنامه Thunderbolts را بر عهده دارد. پیش نویس اولیه فیلمنامه توسط اریک پیرسون نوشته شده است که به خاطر نوشتن فیلمنامه فیلم های Black Widow، Thor: Ragnarok و Godzilla vs Kong شناخته می شود.

تغییر دوباره بازیگران فیلم Thunderbolts 

فلورنس پیو با نقش یلنا بلووا، سباستین استن با نام مستعار باکی بارنز در نقش وینتر سولجر، وایت راسل با نقش جان واکر مستعار US Agent، دیوید هاربر با نقش الکسی شوستاکوف مستعار رد گاردین، هانا جان کامن با نقش گوست، اولگا کوریلنکو با نقش تسک‌مستر، جولیا لوئی درایفوس با نقش والنتینا و هریسون فورد با نقش رئیس جمهور تاندربولت راس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Thunderbolts حضور دارند و نقش آن‌ها را بازی می‌کنند.

تاریخ اکران فیلم Thunderbolts ؟

فیلم Thunderbolts در 25 جولای 2025 (3 اوت 1404)منتشر می شود . Thunderbolts قرار است آخرین قسمت فاز پنجم دنیای سینمایی مارول باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *