پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

در جدید ترین اخبار Wednesday با پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday شروع میکنیم. اخیراً، تندی نیوتون، بازیگر سریال وست ورلد، با شبکه نتفلیکس توافق کرده و برای حضور در فصل دوم سریال Wednesday به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است. همچنین، یک بازیگر دیگر نیز به فصل دوم سریال ونزدی اضافه شده است، اما اطلاعاتی درباره نقش این بازیگر در دسترس نیست. قبلاً، استیو بوشمی، بازیگر سریال The Sopranos، به جمع بازیگران فصل دوم سریال ونزدی پیوسته بود.

بر اساس آمار منتشر شده، بیش از ۱.۲۳۷ میلیارد ساعت توسط مشترکان نتفلیکس برای تماشای سریال Wednesday در ۲۸ روز اول پخش آن صرف شده است. تیم برتون در فصل اول سریال حضور داشته و به عنوان تهیه کننده و کارگردان در آن فعالیت داشته است، به طوری که ۴ قسمت از فصل اول سریال را کارگردانی کرده است. با این حال، هنوز نامشخص است که آیا تیم برتون در فصل دوم Wednesday به عنوان کارگردان بازگشت خواهد کرد یا خیر، زیرا نتفلیکس یا تیم سازندگان هیچ اطلاعاتی در این خصوص منتشر نکرده‌اند.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

در سریال Wednesday، جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، کاترین زتا جونز در نقش مورتیشیا آدامز، لوئیس گازمن در نقش گومز آدامز، کریستینا ریچی، گوئندولین کریستی، ریکی لیندهوم، جیمی مک‌شین، هانتر دوهان، جورجیا فارمر، موسی مصطفی، اما میرز، نائومی جی. اوگاوا، جو ساندی و پرسی هاینس وایت، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال Wednesday حضور دارند و نقش هایشان را ایفا می کنند.

تندی نیوتن در حال حاضر بیشتر به خاطر بازی در سریال Westworld شناخته می‌شود، و در طی سال‌های گذشته، در فیلم‌هایی همچون Besieged، Beloved، Mission: Impossible 2، The Truth About Charlie، The Chronicles of Riddick، Crash، The Pursuit of Happyness، 2012، Gringo، Solo: A Star Wars Story و Reminiscence نقش داشته است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *