فصل دوم انیمه Solo Leveling احتمالا ساخته میشود!

فصل دوم انیمه Solo Leveling احتمالا ساخته میشود

با پایان فصل اول انیمه سولو لولینگ، فصل دوم انیمه Solo Leveling احتمالا ساخته میشود تا اینکه تایید و اعلام ساخت فصل دوم انیمه Solo Leveling با انتشار یک تیزر رسما انجام شد.

این شب، قسمت دوازدهم و پایانی فصل اول انیمه Solo Leveling پخش شد و در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اعلام شد که داستان سونگ جین‌وو به ادامه خود ادامه خواهد داد. با پایان فصل اول این انیمه، استودیو A-1 Pictures و کرانچی‌رول تیزری رسمی را منتشر کردند و اعلام کردند که فصل دوم انیمه Solo Leveling به نام Arise From the Shadow در حال تولید است و در زمانی نامشخص منتشر خواهد شد.

در دنیای مانگا و فصل دوم انیمه Solo Leveling، شکارچیان با توانایی‌های جادویی انسان‌ها را در مقابل هیولاهای مرگبار محافظت می‌کنند تا از نابودی حتمی جامعه بشریت جلوگیری کنند. در این دنیا، یک شکارچی نام‌آشنای سونگ جین‌وو با قدرت ضعیف، در مبارزه‌ای برای بقا به مصاف هیولاهای ترسناک می‌رود. اما پس از اینکه با سختی از یک سیاه‌چاله عظیم جان سالم به در می‌برد، یک برنامه مرموز به نام سیستم او را به عنوان تنها بازیکن خود انتخاب می‌کند و به وی توانایی نادری می‌دهد تا قدرت و سطح خود را به شکل بسیاری افزایش دهد.

فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier ساخته میشود! بیشتر بخوانید: فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier ساخته میشود!

فصل دوم انیمه Solo Leveling احتمالا ساخته میشود!

تریلر رسمی فصل 4 انیمه Demon Slayer

“سونگ در پی اکتشاف اسرار سیاه چال‌ها و منبع واقعی قدرت‌های خودش، به سفری می‌رود اما در این مسیر با دشمنان مختلف، از جمله انسان‌ها و هیولاها، باید مبارزه کند. انیمه Solo Leveling بر اساس مانگایی با همین نام اثر چوگونگ ساخته شده و در ۱۴ قسمت در طول سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ منتشر شده است. استودیو A-1 Pictures مسئول تولید این انیمه است و شانسوکی ناکوشیگا به عنوان کارگردان و نوبورو کیمورا به عنوان نویسنده فیلمنامه این اثر مشغول به کار هستند.”

در سرزمینی پر از اسرار و رازهای ناشناخته، جوانی به نام سونگ تلاش می‌کند تا اسرار سیاه چال‌ها را کشف کند و منبع واقعی قدرت‌هایش را پیدا کند. او برای این منظور به سفری پرماجرا می‌رود و در این مسیر با دشمنان مختلفی مواجه می‌شود. انسان‌ها و هیولاها از جمله دشمنانی هستند که سونگ باید با آن‌ها مبارزه کند. انیمه Solo Leveling بر اساس مانگایی با همین نام ساخته شده است که توسط چوگونگ نوشته شده و بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ منتشر شده است. این انیمه توسط استودیو A-1 Pictures تولید شده است و شانسوکی ناکوشیگا به عنوان کارگردان و نوبورو کیمورا به عنوان نویسنده فیلمنامه در آن مشغول به کار هستند.

در این داستان، سونگ با قدرت‌های فراطبیعی و شگفت انگیزی مواجه می‌شود که باید با هوش، استراتژی و آمادگی خود برای مبارزه با دشمنانش از آن‌ها پیشی بگیرد. او به تدریج این قدرت‌ها را بیشتر می‌شناسد و از آن‌ها بهره می‌برد تا به هدف خود نزدیک شود. سفر سونگ پر از هیجانات و ماجراجویی است و با هر قدرت جدیدی که به دست می‌آورد، مسیرش برای رسیدن به اهدافش سخت‌تر و پر چالش‌تر می‌شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *