شخصیت خون اشام برای بازی Guilty Gear Strive

شخصیت خون اشام برای بازی Guilty Gear Strive-نقادانه

خریداران بازی Guilty Gear Strive می‌توانند پس از حدود یک ماه، کنترل شخصیت Slayer را برای خود به‌دست بیاورند.

شخصیت خون اشام برای بازی Guilty Gear Strive

در جدیدترین تریلر بازی Guilty Gear Strive، Arc System Works چهارمین و آخرین جنگنده DLC برای Season Pass 3 را معرفی کرده است. همانطور که اکثر طرفداران حدس می زدند، شخصیت DLC آینده، خون آشام باوقار و آرام، Slayer خواهد بود که قرار است به این بازی تبدیل شود. برای خرید در 30 مه 2024 موجود است.

در تریلری از بازی، می‌بینیم که شخصیت Slayer با استفاده از ضربات فوق سریع و با انرژی خون‌آشامی، به سبک مبارزه‌ای منحصر به فرد عمل می‌کند. او قادر است با کمک کمبوهای خود، آسیب بیشتری به حریف بزند و همچنین با گرفتن گاز و مکیدن خون دشمنان، ظاهر خود را جوان‌تر کند و به سرعت به سمت آن‌ها حرکت کند. این شخصیت همچنین از قابلیت نزدیک شدن سریع به دشمنان برخوردار است.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

شخصیت خون اشام برای بازی Guilty Gear Strive

سازنده این بازی، در هفته‌های آینده، جزئیات بیشتری از توانایی‌ها و سبک مبارزه شخصیت جدید اسلیر را به اشتراک خواهد گذاشت. همچنین، خریداران سیزن پس می‌توانند در کنار این شخصیت جدید، مرحله‌ای جدید به نام Amber Fest With Kind Neighbors را تجربه کنند. این مرحله نیز به صورت جداگانه برای سایر بازیکنان قابل خریداری خواهد بود. اگرچه اسلیر آخرین شخصیت فصل سوم بازی Guilty Gear Strive خواهد بود، اما تیم توسعه دهنده، Arc System Works، تایید کرده است که فصل چهارم نیز در حال توسعه است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *