تریلر بازی Tekken 8 و رونمایی از جزییات فصل اول

تریلر بازی Tekken 8 و رونمایی از جزییات فصل اول-نقادانه

در جریان رویداد EVO Japan 2024، Bandai Namco از تریلر جدیدی از Tekken 8 رونمایی کرد که به‌روزرسانی‌های آینده این بازی را به نمایش می‌گذارد.

تریلر بازی Tekken 8 و رونمایی از جزییات فصل اول

پس از اعلام بروزرسانی‌های رایگان و اضافه شدن داستان جدید به بازی Tekken 8، نامکو حالا برنامه‌ی اولین فصل محتوای جدید بازی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. یکی از اتفاقات مهم که منتظر آن هستند، بخش داستان جدید بازی است که به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین پس از اضافه شدن شخصیت ادی گوردو (Eddy Gordo)، اعلام شد که کاراکتر DLC بعدی بازی نیز باشند. لیدیا سوبیاسکا (Lidia Sobieska)، نخست‌وزیر جوان کشور لهستان، تابستان امسال به لیست کاراکترهای بازی اضافه خواهد شد.

با حضور لیدیا در بازی قبلی سری Tekken، او علاوه بر وظیفه رسمی خود به عنوان مربی کاراته، به تورنمنت Iron Fist Tournament ملحق شد. پس از اینکه هیهاتی میشیما از حذف Tekken Force از کشورش امتناع کرد، او وارد این تورنمنت شد. در این داستان جدید، خواهیم دید که لیدیا چگونه به تنهایی بدون هیچ کمکی از هیهاچی، به موفقیت و پیروزی در تورنمنت می‌رسد. باید صبر کرد و منتظر بمانیم تا با شکل گیری داستان جدید او، از نتایج تورنمنت با خبر شویم.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

همچنین، جالب است که در فصل رایگان داستان اصلی Tekken 8، نقش این شخصیت چگونه خواهد بود. در این فصل، او با جین کازاما متحد می‌شود و در صحنه‌ی دیگری، نینا ویلیامز وارد می‌شود تا به نظر می‌رسد با او مبارزه کند. برای سایر کاراکترهای بازی در فصل اول، محتوای آن نیز باید بیان شود. همچنین، شخصیت سوم در فصل پاییز و چهارمین شخصیت در فصل زمستان به بازی اضافه خواهند شد.

تریلر بازی Tekken 8 و رونمایی از جزییات فصل اول

با علاوه‌براین، آپدیت جدید بازی Tekken 8 در این فصل به منظور بهبود عملکرد بازی منتشر خواهد شد و همچنین استیج جدید و حالت Photo Mode تابستان نیز در دسترس قرار خواهند گرفت. این بازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی به بازار عرضه شده است. با وجود تحسین منتقدان و فروش بیش از دو میلیون نسخه در زمان عرضه، برخی کاربران به دلیل برخی روش‌های درآمدزایی بازی، این بازی را مورد انتقاد قرار داده‌اند.

در انتها، نظرات خود را با ملاحظه نقادانه و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *