تریلر بازی Lost Records Bloom & Rage

تریلر بازی Lost Records Bloom & Rage-نقادانه

Don’t Nod تریلر جدیدی از بازی Lost Records Bloom & Rage منتشر کرده است که حال و هوای مشابهی با Life is Strange دارد.

تریلر بازی Lost Records Bloom & Rage

در طی رویداد گیم اواردز ۲۰۲۳، بازی Lost Records Bloom & Rage از سوی استودیو دونت‌ناد معرفی شد و به تازگی، آخرین تریلر بازی این استودیو منتشر شده است. در این تریلر جدید با عنوان Lo-Fi Summer که در رویداد ID@Xbox منتشر شده است، شهر Velvet Cove به تصویر کشیده شده است. در این تریلر، سوان و دوستانش در تابستان گذشته، در این شهر حضور داشته و تجربیاتشان را به تصویر می‌کشند.

او شخصی با شخصیت درون‌گرا و عجیب و غریب است، که از طریق دوربین به دنبال حقیقت می‌گردد و آن را ثبت می‌کند. اما نورا شخصیتی متمرد و متفکر است، شخصیتی که مانند رهبر و کت آن راهنمایی می‌کند ولی در عین حال مرموز است. تابستان ۱۹۹۵ قرار است برای آن‌ها روزهای به‌یادماندنی باشد. تریلر با پیام عجیبی از صدای سوان به پایان می‌رسد، او می‌گوید اگر این ویدیو را تماشا می‌کنید، شاید او از این دنیا رفته باشد. و با یک خنده مرموز، تریلر به پایان می‌رسد.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

ازی Lost Records Bloom & Rage یک ماجراجویی روایی است که داستان چهار دوست دبیرستانی به نام‌های کیت، سوان، نورا و آدام را در تابستان جادویی سال 1995 دنبال می‌کند که به دنبال کشف خود و ایجاد پیوندهای ناگسستنی هستند. 27 سال پس از از دست دادن تماس، سرنوشت آنها را دوباره گرد هم می آورد تا رازی مدفون را کشف کنند که باعث شد آنها قول بدهند که دیگر در مورد آن صحبت نکنند.

تریلر بازی Lost Records Bloom & Rage

Lost Records Bloom & Rage، بازی جدیدی از استودیوی مونترال و سازندگان بازی محبوب Life is Strange، در سال ۲۰۲۴ به صورت همزمان برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن ۵ و پی سی منتشر خواهد شد. این بازی به دو قسمت اپیزودیک تقسیم شده است و هر یک با فاصله‌ی یک ماه از یکدیگر منتشر خواهند شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *