مرد عنکبوتی در انیمیشن X-Men ’97 !!!

مرد عنکبوتی در انیمیشن X-Men '97 !!!

حضور مرد عنکبوتی در انیمیشن X-Men ’97

در سریال انیمیشن X-Men ’97 که در حال پخش از شبکه دیزنی پلاس است، مرد عنکبوتی در انیمیشن X-Men ’97 به طور غیرمنتظره در قسمت هشتم ظاهر شد. این شخصیت بدون دیالوگ و در دقایق پایانی قسمت نمایش داده شد که باعث برخی ابهامات در میان طرفداران شد. به همین دلیل، برخی از طرفداران حدس زدند که این مرد عنکبوتی از سریال Spider-Man: The Animated Series که در سال‌های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۸ با صداپیشگی کریستوفر دنیل بارنز پخش شد، قرار است در جایگاه نسخه MCU ظاهر شود.

نویسنده سریال ایکس‌من ’97 در پاسخ به سؤالات مخاطبان این سریال تایید کرد که مرد عنکبوتی در انیمیشن X-Men ’97 و دهه ۹۰ میلادی حضور دارد، اما هنوز مشخص نشده که در دو قسمت پایانی انیمیشن نیز حضور خواهد داشت یا خیر. همچنین، مرد عنکبوتی قبلاً در فصل دوم سریال اسپایدرمن: سریال انیمیشنی با شخصیت‌های ایکس‌من ملاقات کرده بود و از آن‌ها کمک گرفته بود.

مرد عنکبوتی در انیمیشن X-Men '97

انیمیشن X-Men 97 شروعی بی نظیر داشته است

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

X-Men \’97، نسخه دنباله ای از انیمیشن کلاسیک X-Men است که در سال‌های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۷ پخش شد. این انیمیشن توسط استودیو مارول و بخش جدید انیمیشنی آن تولید شده است و با میانگین نمره ۸۲ در سایت متاکریتیک، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. همچنین، در برخی قسمت‌های این سریال، شخصیت‌هایی از MCU مانند واچر از انیمیشن What If و کاپیتان آمریکا نیز حضورهای کوتاهی داشته‌اند.

مبارزه بین اعضای گروه X-Men و انسان‌ها و دشمنان خارق العاده آن‌ها، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. داستان گسترده این سریال، علاوه بر تفریح، برای تمام دوستداران دنیای مارول، تجربه ای آموزنده و جذاب نیز به ارمغان می‌آورد. در این سریال، اعضای گروه X-Men به کمک قدرت های خارق العاده خود، در برابر تهدیدات مختلفی از جمله موجودات فضایی مبارزه می‌کنند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *