پیوستن پال والتر هاوزر به فیلم The Fantastic Four

پیوستن پال والتر هاوزر به فیلم The Fantastic Four

پیوستن پال والتر هاوزر به فیلم The Fantastic Four

مارول بازیگر جدیدی را برای حضور در The Fantastic Four به‌عنوان یک نقش نامشخص استخدام کرده است. پیوستن پال والتر هاوزر به فیلم The Fantastic Four. پال والتر هاوزر، بازیگر برنده‌ی جایزه‌ی گلدن گلوب و امی برای سریال Black Bird، پس از توافق با والت دیزنی و مارول استودیو، مشغول به بازی در The Fantastic Four خواهد بود. او اخیراً با توافق پارامونت، به جمع بازیگران ریبوت فیلم Naked Gun نیز افزوده شده بود. هرچند، نقش او در فیلم چهار شگفت‌انگیز هنوز مشخص نشده است و در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.”

پدرو پاسکال به عنوان رید ریچاردز، با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، و ونسا کربی در نقش سو استورم، زن نامرئی، جوزف کوئین در نقش جانی استورم، هیومن تورچ، ابن ماس-بچراک در نقش بن گریم، ملقب به تینگ و جولیا گارنر در نقش شالا-بال، ملقب به سیلور سرفر، از جمله بازیگرانی هستند که در The Fantastic Four حضور خواهند داشت و نقش‌های خود را بازی می‌کنند. همچنین، جست‌وجو برای انتخاب بازیگری برای نقش گالاکتوس، شخصیت شرور و اصلی فیلم، همچنان ادامه دارد.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

پیوستن پال والتر هاوزر به فیلم The Fantastic Four

پل والتر هاوزر، در طول سال‌ها بیشتر برای کار در فیلم‌های مهمی مانند I, Tonya، BlackKkKlansman، Late Night، Richard Jewell، Super Troopers 2، Da 5 Bloods شناخته شده است. در حال حاضر، وی نیز در حال کار بر روی پروژه‌های جذابی مانند انیمیشن Inside Out 2 و فیلم The Instigators است. همچنین، سریال دوشنبه سیاه و فصل دوم سریال The Afterparty نیز در آینده در دستور کار وی قرار دارد.

فیلم The Fantastic Four در تاریخ ۲۵ ژوئیه ۲۰۲۵ (۳ مرداد ۱۴۰۴) به نمایش در خواهد آمد. مت شکمن، کارگردان سریال WandaVision، مسئولیت کارگردانی ریبوت فیلم Fantastic Four را بر عهده دارد که براساس فیلمنامه‌ای از جاش فریدمن، نویسنده فیلم Avatar: The Way of Water، ساخته می‌شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *