موفقیت دیگری برای انیمیشن Kung Fu Panda 4

موفقیت دیگر برای انیمیشن Kung Fu Panda 4

موفقیت دیگری برای انیمیشن Kung Fu Panda 4

انیمیشن Kung Fu Panda 4 در هفته هفتم اکران خود از مرز ۵۰۰ میلیون دلار فروش جهانی عبور کرد، که این به آن معنی است که این انیمیشن به سومین قسمت پر فروش این سری تبدیل خواهد شد و این موفقیت دیگری برای Kung Fu Panda 4 هست. در حال حاضر، فروش انیمیشن پاندای کونگ‌ فو ۴ به بالاترین سطح خود در گیشه دست یافته است. آمار منتشر شده نشان می‌دهد که این انیمیشن در آمریکای شمالی به بیش از ۱۸۴.۹ میلیون دلار و در بازار بین‌المللی به بیش از ۳۱۸.۵ میلیون دلار فروش داشته است. در مجموع، فروش این انیمیشن تاکنون به بیش از ۵۰۳.۵ میلیون دلار رسیده است.

انیمیشن “کونگ فو پاندا ۴” با بودجه ۸۵ میلیون تولید شده و با فروش ۵۲۱.۱ میلیون ، به عنوان سومین قسمت پرفروش این مجموعه شناخته نمی‌شود. با این حال، باید دید که آیا انیمیشن توانایی حفظ فروش خود را دارد یا خیر. انیمیشن “کونگ فو پاندا ۲” با فروش بیش از ۶۶۵.۶ میلیون دلار در رتبه اول و انیمیشن “کونگ فو پاندا” با فروش بیش از ۶۳۲ میلیون دلار در رتبه دوم، به عنوان پرفروش‌ترین قسمت‌های مجموعه “پاندای کونگ فو کار” شناخته می‌شوند. تولید انیمیشن “کونگ فو پاندا ۴” با بودجه ۸۵ میلیون دلار، به سوددهی بیشتر برای یونیورسال کمک خواهد کرد.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

موفقیت دیگری برای انیمیشن Kung Fu Panda 4

حقایق جالب پاندای کونگ فو کار 4 و هرانچه که باید بدانیم

“بازیگرانی مانند جک بلک، وایولا دیویس، داستین هافمن، جیمز هنگ، برایان کرانستون، ایان‌ مک‌شین، آکوافینا، جاناتان کی کوان، لوری تان چین و رونی چنگ در انیمیشن Kung Fu Panda 4 به عنوان صداپیشه حضور دارند. کارگردان مایکل میچل، که سابقه کار در انیمیشن هایی مانند Shrek Forever After، Trolls و The Lego Movie 2: The Second Part را دارد، مسئولیت کارگردانی قسمت چهارم این انیمیشن را بر عهده دارد.”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *