تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه

استودیو کدمسترز و شرکت EA Sports، با انتشار تریلر جدید، اطلاعات بیشتری درباره بازی F1 24 را با طرفداران به اشتراک گذاشتند.

تنها کمی بیش از یک ماه دیگر به این بازی باقی مانده است و Codemasters و EA Sports همچنان در حال انتشار به‌روزرسانی‌های جدید در مورد بازی هستند. اکنون تریلر جدیدی از گیم پلی این شبیه سازی مسابقه ای منتشر شده است که جزئیات زیادی را برای طرفداران فاش می کند.

تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

همراه با بهبودهای مختلف، کدمسترز یک سیستم هندلینگ پویای جدید به بازی افزوده است که برای بهره‌گیری از فیزیک جدید سیستم تعلیق، هندلینگ و تنظیمات واقع‌بینانه‌تری ارائه خواهد داد. همچنین، سیستم لاستیک جدیدی در این بازی در دسترس خواهد بود که تمرکز بیشتری بر روی ساییدگی، دما و سطح مسیرها دارد.

شخصیت خون اشام برای بازی Guilty Gear Strive-نقادانه بیشتر بخوانید: شخصیت خون اشام برای بازی Guilty Gear Strive

با استفاده از جریان پس‌رونده (Slipstreaming)، سیستم آیرودینامیک بهبودیافته این بازی بازسازی شده و باعث بهبود کیفیت سیستم کاهش کشش و افزایش سرعت می‌شود. تغییرات اعمال شده در بخش Power Unit همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد که به طور دقیق‌تر بر افزایش انرژی کنترل داشته باشند.

تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

بازی F1 24 در تاریخ 11 ژوئن (31 اردیبهشت) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس منتشر می شود | S و PC.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *