رکورد شکنی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

رکورد شکنی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

با رکورد شکنی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire رسما از مرز 500 میلیون دلار فروش جهانی عبور کرد و فیلمی رکوردشکن شد. دنباله فیلم گودزیلا علیه کونگ در باکس آفیس جهانی به موفقیت بزرگی دست یافته است. همانطور که انتظار می رفت، Godzilla x Kong: The New Empire از مرز 500 میلیون دلار در فروش جهانی عبور کرد. این فیلم تا پایان پنجمین آخر هفته اکرانش بیش از 181.6 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 337.7 میلیون دلار در باکس آفیس بین المللی کسب کرده است و مجموع فروش جهانی خود را به بیش از 519.3 میلیون دلار رسانده است.

جزئیات رکورد شکنی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

فیلم Godzilla x Kong: The New Empire با باکس آفیس 470 میلیون دلاری از Godzilla vs Kong پیشی گرفته و اکنون با تنها Godzilla با 530 میلیون دلار و Kong: Skull Island در سومین فیلم پرفروش مجموعه Monstervers شناخته می شود. 560 میلیون دلار رتبه بالاتر. به نظر می رسد این فیلم در صورت حفظ این روند فروش، پتانسیل تبدیل شدن به پرفروش ترین فیلم Monstervers در گیشه جهانی را دارد.

رکورد شکنی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

تریلر فیلم گودزیلا x کنگ: امپراتوری جدید

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

بازیگرانی همچون برایان تایری هنری، کیلی هاتل، ربکا هال، دن استیونز، فالا چن، الکس فرنس و ریچل هاوس در Godzilla x Kong: The New Empire نقش‌های خود را ایفا کرده‌اند. این فیلم توسط آدام وینگارد کارگردانی شده است و تری روسیو، جرمی اسلیتر و سیمون برت مسئول نوشتن فیلمنامه آن بوده‌اند.

فیلم Godzilla x Kong: The New Empire ماجرای جنگ بین دو هیولای غول‌پیکر، گودزیلا و کینگ کونگ را به تصویر می‌کشد. این دو هیولا در زمانی که برای فراگیر شدن امپراتوری جدیدی به نام “Empire of the Titans” رقابت می‌کنند، با یکدیگر درگیر می‌شوند.

در این فیلم، برایان تایری هنری نقش یک دانشمند به نام دکتر نیتشو سریکاوا را ایفا می‌کند که با کینگ کونگ متحد می‌شود تا در برابر تهدید گودزیلا ایستادگی کند. کیلی هاتل نیز در نقش یک محقق به نام دکتر ایلیزابت اندروز به تحقیق درباره گودزیلا و کینگ کونگ می‌پردازد. ربکا هال در نقش یک خبرنگار به نام ریبکا ولف با دکتر نیتشو همراه می‌شود و با ماجراجویی‌هایشان در جستجوی حقیقت درباره این دو هیولا، به دنبال راه حلی برای صلح می‌گردند.

رکورد شکنی فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

دن استیونز نیز در نقش یک افسر نظامی به نام کاپیتان ادوارد هوکر ظاهر می‌شود که با گودزیلا روبرو می‌شود و تلاش می‌کند تا او را متوقف کند. فالا چن نیز در نقش یکی از اعضای Empire of the Titans به نام لیلو خود را نشان می‌دهد که در مبارزه با گودزیلا و کینگ کونگ به سمت خطر می‌رود.

این فیلم همچنین با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و تصاویر واقع‌گرایانه، جنگ بین دو هیولا را به زیبایی به تصویر می‌کشد و در عین حال پیامی انسانی و صلح‌آمیز را به مخاطبان منتقل می‌کند. فیلم Godzilla x Kong: The New Empire با کیفیت بالا و حماسه‌ای برای علاقه‌مندان به فیلم‌های اکشن و جنگی پیشنهاد می‌شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *