احتمال ساخت فصل سوم سریال Mindhunter 

احتمال ساخت فصل سوم سریال Mindhunter -نقادانه

احتمال ساخت فصل سوم سریال Mindhunter 

یکی از بازیگران سریال Mindhunter در مصاحبه با خالق این سریال، دیوید فینچر، اخبار جدیدی در مورد احتمال بازگشت فصل سوم شنیده است. پنج سال از پخش فصل آخر این سریال می‌گذرد و هولت مک‌کالانی، بازیگر آن، اعلام کرده که دیوید فینچر قصد دارد این اثر برجسته را برای نتفلیکس بازیابی کند. در مصاحبه با Awards Daily، مک‌کالانی تایید کرده است که دیوید در حال بررسی این امکان است و در صورت تولید فصل سوم سریال Mindhunter هنوز هم علاقه‌مند به بازی در آن خواهد بود.

اگرچه ممکن است حساب من را بر اساس کلامم بگیرید، اما واقعیت این است که هر چیزی به آرزوهای دیوید مک‌کالانی وابسته است. البته، برای طرفداران سریال Mindhunter که در انتظار اعلام بازگشت آن برای فصل سوم هستند، مک‌کالانی اظهار داشت: “مدتی از آن زمان گذشته است، بنابراین احتمال بازگشت سریال کم است، اما حتی اینکه دیوید فینچر به آن فکر کند، نشانه امیدبخشی است.” سریال Mindhunter، که بر اساس کتابی با همین نام اثر جان ای. داگلاس و مارک اول‌شیکر ساخته شده است، داستان آغاز کار واحد علوم رفتاری در اف‌بی‌آی و تعقیب مداوم قاتلان زنجیره‌ای را روایت می‌کند.

هولت مک‌کالانی، جاناتان گروف و آنا تورو بازیگران نقش‌های بیل تنچ، هولدن و وندی کار در سریال Mindhunter بودند. این سریال در سال ۲۰۱۹ فصل دوم خود را پخش کرد و پس از آن به یک سکوت خبری طولانی فرو رفت. هر چند وقت یک‌بار، برخی اخبار کوتاه از آن منتشر می‌شد، اما بسیاری انتظار داشتند که پس از توقفی چند ساله، سریال برای فصل سوم بازگردد. اما در ماه فوریه ۲۰۲۳، دیوید فینچر سخنانی ایراد کرد که باعث ناامیدی بسیاری از طرفداران شد.

احتمال ساخت فصل سوم سریال Mindhunter -نقادانه

تاریخ انتشار برلین، اسپین‌آف سریال خانه کاغذی

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

در یک گفت‌وگو با نشریه Le Journal du Dimanche، دیوید فینچر اظهار کرد: «از دو فصل اول این سریال بسیار راضی هستم، اما تولید آن هزینه‌باور بوده و برای نتفلیکس، ما هنوز نتوانسته‌ایم تعداد کافی بیننده را جذب کنیم تا این سرمایه‌گذاری بزرگ را توجیه کنیم.»

چند هفته پیش، آصف کاپادیا، کارگردان دو قسمت از مجموعه تلویزیونی Mindhunter، در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) اعلام کرد: به نتفلیکس پیام دهید که می خواهیم فصل سوم سریال Mindhunter شروع شود. با اعتراضات ما، این ممکن است به واقعیت تبدیل شود… هنوز هم منتظر فصل سوم سریال Mindhunter هستیم و تا زمانی که خبر خوشایندی دریافت نشود، این انتظار ادامه خواهد داشت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *