اخبار جدید فیلم ماینکرفت | تلفیق گیم با سینما

اخبار جدید فیلم ماینکرفت

اخبار جدید فیلم ماینکرفت با بازی ستاره محبوب هالیوود، جیسون موموآ (Jason Momoa)، اعلام می‌کند که در حال ساخت است و منتظر اکران آن در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۴ برابر با ۴ آوریل ۲۰۲۵ میلادی است. کارگردان این فیلم جارد هس (Jared Hess) می‌باشد که قبلاً کارگردانی فیلم محبوب و موفق “ناپلئون دینامایت” (Napoleon Dynamite) را بر عهده داشته است. تهیه‌کنندگان این فیلم، مری پرنت (Mary Parent) هستند که پیش از این تجربه تهیه فیلم‌هایی چون “دون Dune” و “گودزیلا Godzilla” را داشته‌اند.

ماینکرفت بیش از ۱۴۰ میلیون گیمر در ماه، که شامل ۴۸۰۰ نفر استریمر و بیش از ۱.۷ میلیون ساعت استریم شده است. در ایران نیز، این بازی محبوبیت زیادی دارد.

ایا فیلم ماینکرفت مانند بازی خود بی نظیر میشود؟

در اخبار جدید فیلم ماینکرفت، به جیسون موموآ که نقش اصلی فیلم را بازی می‌کند، دنیل بروکس از مجموعه تلویزیونی Peacemaker و سباستیان یوجین هانسن نیز پیوسته‌اند. علاوه بر این، بازیگرانی چون برایان کرانستون نیز قرار است در این فیلم حضور داشته باشند. فیلمبرداری ماینکرافت از مرداد ۱۴۰۲ در نیوزیلند شروع شده و در حال حاضر نیز ادامه دارد. پیش‌بینی می‌شود که فیلمبرداری تا اواخر دی‌ماه امسال به پایان برسد، اما جزئیات داستان فیلم و نقش شخصیت‌ها هنوز به طور کامل مشخص نشده است.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

اخبار جدید از فیلم ماینکرفت

بازی ماینکرافت | بقا در دنیای مکعبی !!!

البته این تازه‌ترین تلاش برای اقدام به ساخت فیلمی بر اساس بازی محبوب ماینکرفت نیست. پیش‌تر نیز طرح‌هایی برای ایجاد چنین فیلمی مطرح بوده که به سرانجام نرسیده‌اند. اما با اخبار جدید فیلم ماینکرفت، به نظر می‌رسد این بار با حمایت استودیوهای بزرگ Warner Bros و Legendary، این فیلم حتماً به اجرا درآید. با توجه به محبوبیت بین‌المللی بازی ماینکرفت و تعداد زیاد طرفداران آن، انتظار می‌رود که فیلم نیز با استقبال گسترده‌ای روبرو شود. همچنین، حضور بازیگرانی چون جیسون موموآ، افزودنی جذاب به این پروژه می‌باشد و ممکن است احتمالاً این حضور به تماشاگران جلب شده و موجب افزایش توقعات آنان گردد.

کلیتاً، هواداران سینما و بازی‌های ویدئویی با همهٔ کنجکاوی خود منتظر اطلاعات و جزئیات بیشتر از این پروژه هستند تا بتوانند تصویر دقیق‌تری از فیلم Minecraft با بازی جیسون موموآ را شکل دهند. امیدواریم در طی هفته‌ها و ماه‌های آینده شاهد انتشار تصاویر و تریلرهایی از این فیلم باشیم.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا فکر می‌کنید که این اثر مانند بازی ماینکرفت، قابلیت گرفتن تاثیر عمیقی بر مخاطبان را دارد و می‌تواند به عنوان یک اثر ماندگار شناخته شود؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *