فیلم جدید دیمین شازل با موضوع متفاوت

فیلم جدید دیمین شازل با موضوع متفاوت

فیلم جدید دیمین شازل از 2021 تا به امروز

فیلم جدید دیمین شازل با همکاری پارامونت پیکچرز کارگردانی و نویسندگی فیلم جدیدی درباره زندان را بر عهده گرفته است. کارگردان برنده جایزه، دیمین شزل، در حال حاضر مشغول ساخت فیلم جدیدی است. پارامونت پیکچرز فیلم جدید دیمین شازل تایید کرده است و دیمین شزل کارگردانی و نویسندگی فیلم جدیدی را برای این کمپانی به عنوان بخشی از مجموعه سینماهای 2021 برعهده خواهد داشت. پارامونت تایید کرده است که فیلم دیمین شازل دارای یک فیلمنامه اصلی خواهد بود که توسط او نوشته شده است. جزئیات بیشتر در حال حاضر در دسترس نیست.

با امضای قرارداد چندجانبه با پارامونت، این فیلم اولین فیلم شزل خواهد بود که طبق گفته پارامونت، در سال ۲۰۲۵ اکران خواهد شد. هرچند که جزئیات بیشتری مانند نام رسمی، داستان، بازیگران، زمان شروع تولید و تاریخ اکران دقیق فیلم هنوز منتشر نشده‌اند. این پروژه بعد از فیلم Babylon محصول سال ۲۰۲۲، اولین فیلم شزل خواهد بود که باعث تقسیم نظر منتقدان و تماشاگران شد و همچنین در گیشه با شکست تجاری مواجه شد.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

فیلم جدید دیمین شازل با موضوع متفاوت

دیمین شزل به دلیل کارگردانی در فیلم‌های تحسین‌شده‌ای مانند Whiplash، La La Land، First Man، Babylon و کارگردانی دو قسمت از مجموعه تلویزیونی The Eddy به طور گسترده‌ای شناخته شده است. او همچنین فیلمنامه فیلم Ten Cloverfield Lane را نوشته است. شازل سه بار نامزد جایزه اسکار شده و یک بار برای کارگردانی La La Land برنده اسکار شده است.

او یکی از کارگردانان جوان برجسته هالیوود به شمار می رود و فیلم‌هایش به عنوان آثاری با داستان‌های عمیق و موضوعات جامع شناخته می شوند. دیمین شزل در ۱۹ ژوئن ۱۹۸۵ در نیویورک سیتی متولد شد. وی در دانشگاه هاروارد تحصیل کرده و در سال ۲۰۰۳ فارغ التحصیل شد. او با فیلم کوتاهی به نام “لیفت” که در دانشگاه ساخته بود، به شهرت رسید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *