Destiny 2 یکی از هیجان انگیزترین حالت های خود را حفظ می کند.

استودیو بانجی اعلام کرد که بازیکنان قادر خواهند بود تا پس از انتشار بسته الحاقی The Final Shape، حالت Onslaught را در بازی تجربه کنند.

یکی از هیجان انگیزترین حالت های بازی Destiny 2

به‌روزرسانی بزرگ بازی Destiny 2 به نام “Into the Light” در حال آماده‌سازی است که توسط استودیو بانجی به اشتراک گذاشته شده است. این به‌روزرسانی شامل حالت جدید Onslaught، سلاح‌های BRAVE، فضای اجتماعی جدید با نام Hall of Champions و محتواهای دیگری خواهد بود. با این حال، بانجی هنوز اطلاعاتی درباره سرنوشت این به‌روزرسانی پس از عرضه بسته الحاقی The Final Shape منتشر نکرده است.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

Destiny 2 یکی از هیجان انگیزترین حالت های خود را حفظ می کند.

توئیت جدید بانجی تایید می‌کند که سلاح‌های BRAVE در دسترس باقی می‌مانند و حالت Onslaught به پلی‌لیست Vanguard Ops اضافه می‌شود. پس از عرضه بسته الحاقی، بازیکنان می‌توانند به ارتقاء پرک سلاح‌های خود ادامه دهند. با این حال، اطلاعاتی درباره دریافت مجموعه زره‌های جدید، آیتم Superblack و بازدید از Hall of Champions پس از عرضه بسته الحاقی منتشر نشده است.

به‌روزرسانی Into the Light برای بازی در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ (۹ آوریل ۲۰۲۴) برای تمامی بازیکنان قابل دسترس خواهد بود. استودیو Bungie سومین لایو-استریم Destiny 2 را فردا، ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ (۲ آوریل ۲۰۲۴) به صورت زنده پخش خواهد کرد و جزئیات بیشتری درباره بازگشت دو ماموریت Exotic، نقشه جدید حالت PvP که در ماه مه ۲۰۲۴ در دسترس قرار خواهد گرفت و چالش PvE جدید به نام Pantheon را با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *