زمان حدودی انتشار بازی بعدی Call of Duty معلوم شد!

زمان حدودی انتشار بازی بعدی Call of Duty معلوم شد! - نقادانه

زمان حدودی انتشار بازی بعدی Call of Duty معلوم شد!

زمان حدودی انتشار بازی بعدی Call of Duty معلوم شد. بر اساس گزارشات منتشر شده، نسخه آینده بازی “Call of Duty” که ممکن است یک ادامه برای مجموعه “Black Ops” باشد، در پاییز ۱۴۰۳ منتشر خواهد شد. قبل از برگزاری پادکست رسمی ایکس باکس، که امشب و با تمرکز بر برنامه‌های آینده بخش گیمینگ مایکروسافت برگزار خواهد شد، جلسه مجازی کارکنان این تیم در تاریخ ۶ فوریه برگزار شده است.

بر اساس گزارش وبسایت Inverse از منابع خود، فیل اسپنسر، مدیر بخش گیمینگ مایکروسافت و سارا باند، مدیر ایکس باکس نیز در این جلسه حضور داشته‌اند. به نظر می‌رسد که اسپنسر در این جلسه اعلام کرده است که نسخه جدید بازی “Call of Duty” در ماه اکتبر امسال (مهر یا آبان ۱۴۰۳) عرضه خواهد شد.

فیل اسپنسر در گفتگوهای خود، به نظر می‌رسد سخت‌افزار نسل بعدی ایکس باکس را تایید کرده است. همچنین، سارا باند یک بار دیگر در مورد استراتژی چند دستگاهی مایکروسافت با عنوان “هر نمایشگری می‌تواند یک ایکس باکس باشد” صحبت کرده و احتمالاً اسپنسر به کارکنانش تضمین کرده است که در ساخت کنسول‌های ایکس باکس هیچ توقفی رخ نخواهد داد.

زمان حدودی انتشار بازی بعدی Call of Duty معلوم شد! - نقادانه

 تریلر بازی Delta Force + اخبار افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۳

گفته شده است که استودیو Treyarch در حال توسعه بازی بعدی از مجموعه Call of Duty که در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد، با نام Black Ops و در جنگ خلیج فارس خواهد بود. داستان آن بر تمرکز مأموریت های CIA و هدف آنها برای کشف اطلاعات مهم درباره این درگیری خواهد بود و شایعات این موضوع قبلا در سال ۲۰۲۲ منتشر شده بودند.

اما این بار تجربه‌ی جهان-باز در بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War به شدت تقویت شده و نقش‌های جدید و مهمی در آن وجود خواهد داشت که بازیکنان را به دنیای جنگ افروخته تر می‌کند. این بازی از ماجراهای این جنگی روایت می‌کند که همچنان در بخش‌هایی از جهان ادامه دارند و بازیکنان را به عرصه‌های جنگی مختلفی می‌برد که برای مأموریت‌های مختلفی باید انتخاب شوند. به علاوه، بازیکنان قادر خواهند بود تا در بخش‌های مختلفی از نقش‌های مختلفی به عنوان جنگجو، نظامی، جاسوس و یا حتی خلبان برای انجام مأموریت‌های مختلفی در این جنگ شرکت کنند.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

همچنین، بازیکنان قادر خواهند بود تا در مبارزات جنگی در سطوح مختلفی از جهان شرکت کنند و از سلاح‌های متنوعی استفاده کنند که در طول بازی به دسترس خواهند بود. با توجه به اینکه بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War از تکنولوژی روز استفاده می‌کند، تجربه‌ی گیمینگ بسیاری را برای بازیکنان ارائه خواهد داد و به آن‌ها امکان می‌دهد تا به صورت واقع‌گرایانه در جنگ شرکت کنند و احساس کنند که درون مبارزات جنگی قرار دارند.

با توجه به اینکه تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War هنوز مشخص نشده است، منتظر باشید تا این بازی جذاب و هیجان‌انگیز منتشر شود و شما را به دنیای جنگ افروخته‌ای ببرد که همچنان در بخش‌هایی از جهان ادامه دارد. هندرسون می‌گوید که با تغییر محور از محتوای قبلی، کمپین بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War به عنوان یک جهان باز بازطراحی و ساخته شده است، و این به معنای آن است که بازیکنان می‌توانند در دنیای باز و بزرگی که خلق شده است، به آزادی بیشتری برای انجام ماموریت‌ها و برخورد با شخصیت‌های مختلف دست پیدا کنند.

زمان حدودی انتشار بازی بعدی Call of Duty معلوم شد! - نقادانه

علاوه بر این، هندرسون اضافه می‌کند که با وجود جهان باز، بازیکنان همچنان می‌توانند از ماموریت‌های خطی لذت ببرند و به دنبال داستان اصلی بازی بروند. این به معنای این است که به جای اینکه فقط در جهان باز طلبکار باشند، بازیکنان به طور همزمان می‌توانند از ماجراهای خطی و جذاب لذت ببرند. و در نهایت، هندرسون بیان می‌کند که بازیکنان می‌توانند از حضور راسل آدلر، مامور سیایی که در نسخه قبلی بازی نقش مهمی داشت، در این نسخه نیز لذت ببرند. او اعلام می‌کند که آدلر به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی بازی حضور خواهد داشت و بازیکنان می‌توانند با او همراه شوند و در ماموریت‌های مختلف به او کمک کنند.

هندرسون اعلام کرده است که سازندگان بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War قصد ندارند فقط یک آزمایش ساده انجام دهند، اما در عوض، به احتمال زیاد قصد دارند نسخه‌های آینده این سری را به عنوان بازی‌های جهان باز طراحی کنند.

بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War برای چه پلتفرم هایی عرضه خواهد شد؟

این بازی احتمالا برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد، در حالی که نسخه های قبلی برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری اس منتشر شده بود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *