تریلر مینی سریال Shogun | فیلمی حماسی-جنگ ژاپن

تریلر مینی سریال Shogun | فیلمی حماسی-جنگ ژاپن

تریلر مینی سریال Shogun | فیلمی حماسی-جنگ ژاپن

شبکه FX در حال کار بر روی یک مینی سریال بر اساس رمان «شوگان» نوشته جیمز کلاول است و اکنون تریلر مینی سریال Shogun را منتشر کرده است.

همانطور که در تریلر مینی سریال Shogun دیدید این مینی سریال دو داستان جدا از هم را در سال ۱۶۰۰ در ژاپن روایت می‌کند که به تاثیرگذاری بر سرنوشت کشور می‌پردازند. شورای نایب السلطنه، با بازی هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada)، در برابر لرد یوشی تورانگا شورش کرده است، در حالی که یک کشتی اسرارآمیز اروپایی در دهکده ماهیگیری نزدیک به آنجا پیدا می‌شود. تماشای تریلر مینی سریال Shogun :

در سریال کوتاه شوگان، کاپیتان جان بلکتورن به تصویر کشیده شده است که توسط بازیگر کاسمو جارویس نقش آن را ایفا می‌کند. او رازی در خود پنهان دارد که می‌تواند به لرد یوشی تورانگا، حاکم ژاپن، کمک کند. بلکتورن در دشمنان سرسختی در ژاپن مواجه می‌شود و برای مقابله با کشیشان یسوعی و بازرگانان پرتغالی، به کمک آن‌ها نیاز دارد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر مشاهده کنید.

همانطور که در تریلر مینی سریال Shogun علام شد تودا ماریکو، با بازی آنا ساوای، شخصیت اصلی دیگری است که در سریال شوگان حضور دارد. او یک نجیب زن مرموز مسیحی است که به عنوان مترجم بلکتورن همراه با شوگان است. لازم به ذکر است که این سریال، دومین اقتباس از کتاب شوگان است و در سال ۱۹۸۰، پارامونت یک سریال دیگر بر اساس کتاب جیمز کلاول ساخته بود.

تودا ماریکو در این نسخه قبلی نیز حضور داشت اما با بازی بازیگر دیگری که از نظر فیزیکی به شوگان نزدیک‌تر بود.

تودا ماریکو در سریال شوگان به عنوان یک فرد متشکل و خطرناک به تصویر کشیده شده است. او دارای قدرت‌های فوق‌العاده‌ای است که به شوگان در مبارزه با دشمنانش کمک می‌کند. با این حال، او همچنان دارای رازهایی است که به تدریج در طول سریال به آن‌ها پرده برداری می‌شود.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

تریلر مینی سریال Shogun | فیلمی حماسی-جنگ ژاپن

تریلر فیلم وزارت جنگ غیرقانونی با حضور هنری کویل

و با بازی آنا ساوای یک زن بسیار زیبا و جذاب است که با ظرافت و هوش بالا به تصویر کشیده شده است. او همیشه دقیق و محتاط است و همانطور که در برخورد با دشمنانش نهادینه شده است، هنرهای رزمی و مبارزه را آشنا است. او همچنین با استفاده از تفکرات خوشه و تحلیل دقیق اطلاعات، به شوگان در حل معماهای پیچیده کمک می‌کند.

او یک زن تنها و مستقل است که در جامعه مردانه و خشن دنیای تبهکاران قدرتمند زندگی می‌کند. او همچنین با اعتماد به نفس و قدرت خود، جایگاه خود را در جامعه ایجاد کرده است و به عنوان مترجم بلکتورن و همکار وفادار شوگان تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

با بازی آنا ساوای، تودا ماریکو یک شخصیت پیچیده و مهارت‌دار است که باعث افزایش جذابیت و تنوع در داستان شوگان می‌شود. حضور او در سریال به عنوان یک شخصیت محوری، نشان دهنده تأثیر او در داستان است و تماشاگران را در جریان اتفاقات مهم سریال قرار می‌دهد.

تاریخ اکران سریال shogun ؟

مینی سریال شوگان برای پخش در فوریه 2024 آماده اکران می شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *