به زودی از بسته الحاقی داستانی بازی Final Fantasy 16 اطلاعات جدیدی منتشر میشود

به زودی از بسته الحاقی داستانی بازی Final Fantasy 16 اطلاعات جدیدی منتشر میشود - نقادانه

به زودی از بسته الحاقی داستانی بازی Final Fantasy 16 اطلاعات جدیدی منتشر میشود

توسعه‌دهندگان بازی Final Fantasy 16، در نزدیکی به فصل بهار، جزئیات بیشتری از بسته الحاقی داستانی بازی Final Fantasy 16 را برای طرفداران منتشر خواهند کرد. اسکوئر انیکس در دسامبر ۲۰۲۳، دو بسته الحاقی برای این بازی معرفی کرد و بسته اول با نام Echoes of the Fallen از همان روز و بسته دوم با نام The Rising Tide در بهار ۲۰۲۴، در دسترس کاربران قرار گرفت. هم‌اکنون، در نزدیکی به فصل بهار، جزئیات بیشتری از محتوای جدید بازی برای طرفداران منتشر خواهد شد.

“شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده است که در رویداد PAX East که در تاریخ ۲۲ مارس (۳ فروردین ۱۴۰۳) برگزار خواهد شد، پنل انحصاری Final Fantasy ۱۶ برگزار خواهد شد. در این پنل، تهیه کننده نائوکی یوشیدا، کارگردان DLC تاکائو کوجیرایوکا و سرپرست تیم توسعه محتوای بازی، مایکل کریستوفر کوجی فاکس، اطلاعاتی درباره DLC جدید بازی را ارائه خواهند داد.”

به زودی از بسته الحاقی داستانی بازی Final Fantasy 16 اطلاعات جدیدی منتشر میشود - نقادانه

پایان بازی Final Fantasy 7 Rebirth |انتظار پایانی حیرت انگیز

در حال حاضر، اطلاعات دقیق درباره بسته الحاقی The Rising Tide و تناقضات داخلی تیم هنوز مشخص نیست، از جمله زمان انتشار آن. با این حال، با توجه به تاریخ اعلام شده برای بهار سال 2024، می توان نشان داد که انتشار جزئیات مهم از محتوای جدید بازی در اواخر ماه مارس مناسب خواهد بود.

بسته الحاقی The Rising Tide، به‌عنوان بسته‌ی اضافه‌ای برای بازی عمل کند و ارتقایی برای تجربه‌ی بازیکنان فراهم کند. همچنین، برای علاقه‌مندان به داستان بازی، این بسته شامل ماجراهای جذابی خواهد بود که در جهان بازی تحت عنوان The Rising Tide اتفاق می‌افتند. با اضافه شدن این بسته، بازیکنان می‌توانند به جهان جدیدی وارد شوند و تجربه‌ی ماجراهای جدیدی را با جنگل‌های اکتانتیا، برج‌های ساحره‌ای و شهرهای فراموش شده کنند.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

همچنین، با اضافه شدن قابلیت‌های جدید و ماموریت‌های جذاب، بازیکنان می‌توانند تجربه‌ی جدیدی از بازی را تجربه کنند و به چالش‌های جدیدی برای پیشرفت در بازی روبرو شوند. در کل، این بسته‌ی The Rising Tide یک افزودنی جذاب و پرمحتوا برای بازی است که می‌تواند تجربه‌ی بازی را برای همه‌ی بازیکنان بهبود بخشد.

بازیکنان باید منتظر باشند تا بسته‌ی The Rising Tide در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۲۲ منتشر شود تا بتوانند به ماجراجویی جدیدی در دنیای Final Fantasy 16 بروند و با دشمنان جدیدی مبارزه کنند. بسته‌ی The Rising Tide برای بازی Final Fantasy 16 تازه‌ترین اضافه‌کننده به این مجموعه محبوب است. بازیکنان بتوانند به لوکیشن جدیدی در Mysidia سفر کنند و با دشمنان جدیدی روبرو شوند. این بسته‌ الحاقی حدود ۱۰ ساعت گیم‌پلی جدیدی به بازی اضافه می‌کند و بازیکنان را به ماجراجویی جدیدی در دنیای Final Fantasy 16 می‌برد.

به زودی از بسته الحاقی داستانی بازی Final Fantasy 16 اطلاعات جدیدی منتشر میشود - نقادانه

کوجیرائوکا، کارگردان DLC، اعلام کرده است که بازیکنان باید منتظر باشند تا تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۲۲ تا بتوانند بسته الحاقی The Rising Tide را تجربه کنند. او همچنین اظهار کرده است که این بسته‌ الحاقی حدود ۱۰ ساعت گیم‌پلی اضافه خواهد کرد و به بازیکنان فرصت می‌دهد تا با دشمنان جدیدی مبارزه کنند و محیط‌های جدیدی را کاوش کنند.

بازی Final Fantasy 16 در حال حاضر برای پلی استیشن 5 در دسترس است و نسخه پی سی بازی نیز در دست ساخت قرار دارد. همچنین، شایعاتی مطرح شده است که بازی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و سری اس نیز عرضه خواهد شد. بازیکنان باید منتظر باشند تا بتوانند بازی را در دسترس خود قرار دهند و به ماجراجویی‌های جدیدی در دنیای Final Fantasy 16 بروند.

بسته الحاقی The Rising Tide بازی Final Fantasy 16 چگونه است؟

“در بسته الحاقی The Rising Tide برای بازی Final Fantasy 16، شخصیت‌ها به منطقه جدید Mysidia سفر می‌کنند که به دلیل شهرت خود مشهور است. مدیر DLC به نام Kojirooka، قبلاً اعلام کرده بود که حدود 10 ساعت گیم پلی را شامل می‌شود. در حال حاضر در دسترس برای پلی استیشن 5 است و نسخه رایانه‌ای آن نیز در حال توسعه است. شایعات نشان می‌دهند که در آینده این بازی برای کنسول‌های Xbox Series X و S منتشر می‌شود.”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *