معرفی بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online

معرفی بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online - نقادانه

بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online

شرکت بتسدا با انتشار تریلری، بسته الحاقی جدید بازی The Elder Scrolls Online با نام Gold Road را معرفی کرده است. این بسته حاوی محتوای جدیدی از قبیل داستان و طراحی طلسم‌ها از طریق سیستم حکاکی جدید برای بازی MMORPG مذکور است.این بسته الحاقی بازی روز ۱۱ ژوئن ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد و هم‌اکنون در دسترس می‌باشد.

Gold Road برای بازیکنانی که در دنیای The Elder Scrolls Online فعالیت می‌کنند، محتوای جذابی را به ارمغان می‌آورد. این محتوا شامل داستان جدیدی با عنوان “Elsweyr” است که در آن بازیکنان به عنوان قهرمان تمامیت وارد می‌شوند و باید با تهدیداتی چالش‌برانگیز روبه‌رو شوند. این داستان در قاره‌ای جدید به نام Elsweyr اتفاق می‌افتد که خانه‌ی نژاد خرسی‌ها محسوب می‌شود.

علاوه بر داستان اصلی، بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online شامل سیستم جدید حکاکی طلسم‌ها نیز می‌شود که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا طلسم‌های خود را به صورت دلخواه طراحی کنند. این سیستم اجازه می‌دهد تا بازیکنان طلسم‌هایی با قدرت و تأثیر بیشتر ایجاد کنند و در مبارزات خود موثرتر باشند.

معرفی بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online - نقادانه

نقد بازی الدن رینگ | Elden Ring

به علاوه، بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online شامل آیتم‌های جدیدی نیز می‌شود که بازیکنان می‌توانند با استفاده از آن‌ها به قدرت و سلاح‌های جدیدی دست یابند. بازیکنان می‌توانند این آیتم‌ها را با استفاده از ارز داخلی بازی یا با خرید از فروشگاه بازی به دست آورند.با عرضه Gold Road، بازی The Elder Scrolls Online به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های MMORPG تبدیل خواهد شد و بازیکنان می‌توانند تجربه‌ی جذابی از جهان فانتزی The Elder Scrolls را در این بازی به دست آورند. این بازی برای کامپیوتر و کنسول‌های بازی عرضه شده است و هم‌اکنون با ثبت‌نام در سایت رسمی بازی می‌توانید آن را تهیه کنید.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online بازیکنان را به منطقه‌ای جدید در قاره تامریل می‌برد که به نام West Weald شناخته می‌شود. این منطقه در مرز سیرودی‌ایل قرار دارد و تحت حکومت کنت کلویان کلنتیوس است. West Weald یک منطقه زیبا و پر از غنای طبیعی است که در آن می‌توانید از مناظر طبیعی بکر و هیجان انگیز لذت ببرید. این منطقه محل زندگی ملتی مستقل است که با نیروهای امپراطوری سیرودی‌ایل متحد شده‌اند.

در این منطقه، بازیکنان می‌توانند با شخصیت‌های جدیدی آشنا شوند و به ماجراجویی‌های جدیدی بپردازند. همچنین می‌توانند از تجارت با سایر شخصیت‌ها در بازارهای مختلف در West Weald بهره ببرند. با اضافه شدن این منطقه جدید، زمینه‌ای برای کاوش و کشف جدید برای بازیکنان فراهم خواهد شد.

بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ (۳ ژوئن) برای پی‌سی منتشر خواهد شد و بازیکنان می‌توانند از آن لحظه به بعد آن را در بازی خود فعال کنند. برای کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس، این DLC در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ (۱۸ ژوئن) عرضه خواهد شد. بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online، امکانات و ویژگی‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند که بازیکنان را به تجربه‌ی جدیدی در دنیای بازی The Elder Scrolls Online می‌برد. این بسته الحاقی شامل محتوای جدیدی مانند مأموریت‌های جدید، اسلحه‌ها، زره‌ها و موارد دیگر است که بازیکنان می‌توانند از آنها بهره ببرند.

معرفی بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online - نقادانه

با تهیه بسته الحاقی Gold Road بازی The Elder Scrolls Online، بازیکنان می‌توانند تجربه‌ی متفاوتی از بازی The Elder Scrolls Online را تجربه کنند و به دنیایی جدید در West Weald سفر کنند.

بسته الحاقی Gold Road، یکی از بهترین بسته‌های الحاقی برای بازی The Elder Scrolls Online است که بازیکنان را به یک دنیای جدید و سرگرم‌کننده می‌برد و تجربه‌ی جدیدی را برای آنها فراهم می‌کند. پس از انتشار این بسته الحاقی، بازیکنان می‌توانند با قدرت و تجهیزات جدید به ماجراجویی خود ادامه دهند و از بازی The Elder Scrolls Online لذت ببرند.

همراه با این بسته، بتسدا بسته الحاقی سیاه‌چال Scions of Ithelia را معرفی کرده است. تاریخ انتشار این بسته برای پی‌سی ۲۱ اسفند (۱۱ مارس) و برای کنسول‌ها ۷ فروردین ۱۴۰۳ (۲۶ مارس) مقرر شده است. داستان این DLC پس از اتمام داستان اصلی بازی، نکروم، آغاز می‌شود و دو سیاه‌چال جدید چهارنفره به نام‌های Oathsworn Pit و Bedlam Veil در این بسته حضور خواهند داشت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *