زمان انتشار بازی Metroid Prime 4 رو شد!

زمان انتشار بازی Metroid Prime 4 رو شد! - نقادانه

زمان انتشار بازی Metroid Prime 4 رو شد!

یک افشاگر مشهور اعلام کرد که بازی Metroid Prime 4 در سال ۲۰۲۴ به بازار عرضه خواهد شد،در حالی که تا به حال در سکوت تام قرار داشت. در اخبار اخیر پادکست جاینت بمب، جف گراب، یک نفر معروف در صنعت بازی‌های ویدیویی، اطلاعاتی را درباره نسخه چهارم این سری تایید کرد و درباره زمان انتشار بازی Metroid Prime 4 اعلام کرد که Metroid Prime 4 در سال جاری منتشر خواهد شد؛ این خبر همزمان با رویداد نینتندو دایرکت اعلام شد.

خبر زمان انتشار بازی Metroid Prime 4 ناگوار برای طرفداران مجموعه است که بیش از ۵ سال از عرضه آخرین نسخه این سری گذشته و هنوز هیچ خبری از نسخه جدیدی بوده است. اما با این حال،ممکن است این اطلاعات به درستی نباشد و تنها یک شایعه باشد. تا این لحظه،نینتندو هیچ اعلام رسمی درباره تاریخ عرضه Metroid Prime 4 نداشته است.

زمان انتشار بازی Metroid Prime 4 رو شد! - نقادانه

توسعه نسخه چهارم سری Metro در حال انجام است

متروید پرایم ۴ قرار است برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود و سری Metroid Prime از داستان‌های مجتمع و جذابی برخوردار است که توانسته است جای خود را در بازار بازی‌های ویدیویی به خوبی حفظ کند. طرفداران این سری بازی به‌طور خاص منتظر هستند تا بتوانند نسخه جدیدی از این مجموعه را تجربه کنند و امیدوارند که تاریخ افشاگری جدید حقیقتی باشد و این بازی در سال ۲۰۲۴ برای آن‌ها عرضه شود.

زمانی که Metroid Prime 4 عرضه شود،بازیکنان می‌توانند به عنوان شخصیت ساموس آران در جهان فضایی قدرتمند از ماجراجویی‌های جدیدی لذت ببرند و تجربه‌ای جدید از این سری محبوب را تجربه کنند. بنابراین،اگر اطلاعات افشاگر صحیح باشد، این یک خبر خوشایند برای طرفداران متروید پرایم است که بهتر است منتظر تایید رسمی نینتندو باشند.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

اگرچه همیشه امکان تغییر برنامه‌ها وجود دارد، اما به نظر می‌رسد نینتندو قصد دارد به زودی بازی Metroid Prime 4 را معرفی کند؛ زیرا در حال حاضر نینتندو در حال آماده‌سازی آثاری برای ماه مه ۲۰۲۴ است تا در نینتندو دایرکت بعدی به نمایش بگذارد. گفته می‌شود که آزمون بازی Metroid Prime 4 در ماه مارس ۲۰۲۳ آغاز شده و پیش از انتشار،در ماه دسامبر ۲۰۲۳ شایعه‌هایی درباره تأخیر این بازی به دلیل کیفیت پایین میان‌پرده‌ها به وجود آمده است. اما با توجه به احتمالی تأخیر عرضه سوییچ ۲ تا سال ۲۰۲۵، منتشر شدن Metroid Prime 4 در نیمه دوم امسال می‌تواند به تقویت بازی‌های سوییچ کمک بزرگی کند.

متروید پرایم ۴، یک بازی ویدیویی است که توسط استودیو بازی سازی نینتندو ساخته شده است. این بازی، بخشی از سری بازی‌های متروید پرایم است که در سبک اکشن-ماجراجویی علمی تخیلی می‌باشد. انتشار این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ در حال حاضر در حال کار است و منتظر منتشر شدن Metroid Prime 4 هستیم.

زمان انتشار بازی Metroid Prime 4 رو شد! - نقادانه

با توجه به اینکه عرضه سوییچ ۲ به سال ۲۰۲۵ موکول شده است، انتشار Metroid Prime 4 در نیمه دوم سال جاری می‌تواند برای نینتندو سوییچ اهمیت بسیاری داشته باشد. این بازی می‌تواند به تقویت آثار سوییچ کمک بزرگی کند و باعث شود که بازیکنان بیشتری به این کنسول محبوب متمایل شوند.

همچنین، انتشار Metroid Prime 4 به نوعی به توسعه صنعت بازی در کنسول نینتندو سوییچ کمک می‌کند و می‌تواند بازی‌های بیشتری را برای این کنسول جذاب‌تر کند. این بازی همچنین می‌تواند به رشد اقتصادی کمک کند و به ارزش سهام نینتندو نیز افزوده شود. بنابراین، انتشار Metroid Prime 4 در نیمه دوم سال جاری می‌تواند برای نینتندو و صنعت بازی بسیار مهم و موفق باشد.

زمان انتشار بازی Metroid Prime 4 کِی است؟

یک افشاگر مشهور اعلام کرد که بازی Metroid Prime 4 در سال ۲۰۲۴ به بازار عرضه خواهد شد، در حالی که تا به حال در سکوت تام قرار داشت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *