مسافرت های فضایی هیجان انگیزStar Wars Outlaws

مسافرت های فضایی Star Wars Outlaws-نقادانه

کارگردان مبتکر Star Wars Outlaws به جزئیات این بازی ماجراجویی فضایی پرداخت و آن را جذاب و پرحادثه توصیف کرد.

مسافرت های فضایی هیجان انگیزStar Wars Outlaws

Star Wars Outlaws یک بازی ماجراجویی فضایی بی‌نظیر است که توسط یک کارگردان مبتکر طراحی شده است. این بازی که برای دوستداران فضا و هواداران سری Star Wars ساخته شده است، با جذابیت و هیجان فوق‌العاده‌ای توصیف می‌شود. کارگردان این بازی با دقت و با جزئیات زیادی به طراحی دنیای فضایی این بازی پرداخته است تا تجربه‌ی بازیکنان از آن به بهترین شکل ممکن باشد.

در این بازی، شما در نقش یکی از افراد مبارز و خلافکاران فضایی قرار می‌گیرید که در حالی که با چالش‌های بسیاری روبرو هستید، باید در جنگ‌های فضایی شرکت کنید و به دنبال پیدا کردن گنجینه‌هایی باشید که در سراسر دنیای فضایی پراکنده شده‌اند. همچنین، شما با دشمنان مختلفی همچون امپراتوری گالاکتیک و جدیدترین نیروهای تاریکی روبرو خواهید شد که باید با استفاده از توانایی‌های خود و همراهی با دوستانتان، آن‌ها را شکست دهید و به رهبری یک اتحادیه‌ی فضایی برسید.

اما این بازی تنها در جنگ‌های فضایی محدود نمی‌شود، بلکه شما می‌توانید در جزیره‌های مخصوص خود راهی برای ترویج تجارت و توسعه‌ی کسب و کار خود پیدا کنید. همچنین، با انجام مأموریت‌های مختلف و کسب امتیازات، می‌توانید اسلحه‌ها و سفینه‌هایی قدرتمندتر بخرید و از آن‌ها در جنگ‌های فضایی استفاده کنید.

مسافرت های فضایی هیجان انگیزStar Wars Outlaws

UBISOF و Massive Entertainment جزئیات زیادی را در مورد عناصر فضایی بازی Star Wars Outlaws بر خلاف سایر بخش‌ها مانند سیاره‌ها و گیم‌پلی فاش نکرده‌اند. با این حال، بر اساس این اطلاعات محدود، به نظر می رسد که جاه طلبی و مقیاس بزرگ بازی در نقشه کهکشانی آن منعکس شود. جایی که بازیکنان باید کشتی خود، Trailblazer را هدایت کنند.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

جولیان گریدی توضیح داد: “ما می‌خواستیم بازی فضایی راحت، جذاب و پر از اکشن باشد. یادگیری کنترل‌های آن نیز بسیار آسان است. همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد. حرکت سریع است. شما می‌توانید در هر لحظه از فضای ابری استفاده کنید. سرعت بالا) و البته نبردهای کوچک و حماسی نیز وجود دارد که می توانید کارهای زیادی را در فضا انجام دهید.

مسافرت های فضایی هیجان انگیزStar Wars Outlaws

Star Wars Outlaws، یک بازی کامپیوتری، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/ایکس باکس سری اس، در تاریخ ۹ شهریور (۳۰ اوت) عرضه خواهد شد. آخرین نسخه ۱۳۰ دلاری این بازی به تازگی برای جنجال‌های زیادی به جریان افتاده است، زیرا شامل مرحله جانبی جبا هات می‌باشد.


Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *