محکوم شدن هکر GTA6 به دلیل لینک کردن اطلاعات

محکوم شدن هکر GTA6 به دلیل لینک کردن اطلاعات

محکوم شدن هکر GTA6 به دلیل لینک کردن اطلاعات

یک هکر 18 ساله که چند ماه پیش موفق به هک کردن Rockstar شده بود و فیلم هایی از بازی GTA 6 (که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده بود) را منتشر کرده بود، هکر GTA6 توسط یک قاضی انگلیسی به حبس ابد در یک بیمارستان روانی محکوم شد.

هکر GTA6 به نام توماس ادواردز هنگامی که 18 ساله بود، با انتشار اطلاعات درباره بازی GTA 6 به محبوبیت زیادی رسید. او ادعا می‌کرد که توانسته‌ است به سیستم‌های داخلی شرکت Rockstar Games نفوذ کند و اطلاعاتی درباره بازی GTA 6 را که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده بود را بدزدد.با این اطلاعات منحصر به فرد، توماس در حالی که به عنوان یک هکر مشهور شناخته می‌شد، همزمان با شهرت و ثروت بیشتری نیز مواجه شد. او در شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار شده بود و تعداد زیادی از طرفدارانش را داشت.

اما همه چیز در سال 2023 تغییر کرد. هکر GTA6 یعنی توماس به دلیل اقدامات غیرقانونی‌اش، دستگیر و محاکمه شد. دادستانان بریتانیایی او را متهم به دسترسی غیرمجاز به سیستم‌های شرکت Rockstar Games و افشای اطلاعات محرمانه کردند. پس از دادگاه، توماس به حبس ابد در بیمارستان روانی محکوم شد. او در آنجا به عنوان یک مریض روانی درمان می‌شد و با هیجان و شهرت گذشته‌اش کاملاً جدا شده بود. او به عنوان یک هکر بی‌نظیر و متفکر شناخته می‌شد، اما اکنون تبدیل به یک فرد عادی و معمولی شده بود.

محکوم شدن هکر GTA6 به دلیل لینک کردن اطلاعات

تریلر و مشخصات GTA 6 منتشر شد!


با این حال، پیام‌هایی که توماس در گذشته منتشر کرده بود، همچنان برای بسیاری از طرفدارانش محبوبیت خود را حفظ کرده‌اند. بسیاری از بازیکنان هنوز به توماس اعتقاد دارند و منتظر معرفی بازی GTA 6 هستند، همانطور که توماس در گذشته ادعا می‌کرد. اما هیچ کس نمی‌تواند با اطمینان بگوید که آیا اطلاعات او واقعی بوده یا تنها یک جعلی بوده است.بازی GTA 6 هنوز هم به صورت رسمی معرفی نشده است و همه منتظر این بازی هیجان‌انگیز هستند. اما توماس ادواردز، هکر 18 ساله، همیشه برای بسیاری از طرفدارانش به یادگار خواهد ماند، اگرچه ممکن است هیچ وقت از او خبری نباشد.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

بسیاری از طرفداران تشنه‌ی تجربه بازی GTA ۶ هستند از شرکت بازی سازی Rockstar. مجموعه GTA با فروش بیش از ۴۰۰ میلیون نسخه در طول ۲۶ سال، یکی از محبوب‌ترین سری‌های بازی‌های تاریخ محسوب می‌شود. با فروش ۱۹۰ میلیون نسخه، قسمت پنجم این سری، دومین بازی ویدیویی پرفروش تاریخ است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *