حضور اندرو گارفیلد و مایلز تلر در فیلم عیسی مسیح

حضور اندرو گارفیلد و مایلز تلر در فیلم عیسی مسیح

اندرو گارفیلد و مایلز تلر در فیلم عیسی مسیح

اندرو گارفیلد و مایلز تلر انتخاب‌های بازی در فیلم مارتین اسکورسیزی “عیسی مسیح“، هستند. اخبار نشان می‌دهند که اندرو گارفیلد و مایلز تلر در فیلم عیسی مسیح ممکن است نقش اصلی این فیلم را بازی کنند، که بر اساس کتاب ژاپنی با نام “A Life of Jesus” نوشته شوساکو اندو ساخته شده است. هنوز مشخص نیست که آیا گارفیلد و تلر در رقابت برای نقش اصلی هستند یا خیر، و همچنین نقش انتخاب شده آن‌ها ممکن است حضرت مسیح باشد یا یکی از حواریون او.

مارتین اسکورسیزی و اندرو گارفیلد در سال 2016 در فیلم “سکوت” همکاری کردند، اما تایلر هنوز با اسکورسیزی به عنوان کارگردان کار نکرده است. هرچند جزئیات زیادی در مورد آخرین اثر اسکورسیزی، “آخرین وسوسه مسیح”، منتشر نشده است، اما این کارگردان پیش از این اعلام کرده بود که فیلمش تلاشی برای بازگویی ساده و مستقیم از زندگی مسیح نخواهد بود. این هم اولین تفسیر اسکورسیزی از مسیح نیست، زیرا او در سال 1988 “آخرین وسوسه مسیح” را کارگردانی کرده بود.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

حضور اندرو گارفیلد و مایلز تلر در فیلم عیسی مسیح

Martin Scorsese در سال گذشته با نخست وزیر کشور واتیکان و رهبر مقدس پاپ فرانسیس دیدار کرد و پس از آن، فیلم جدیدی درباره زندگی حضرت مسیح را رسماً تایید کرد. او برای نابود کردن برخی از دیدگاه‌های منفی درباره مذهب و دین، قصد دارد این فیلم را بسازد. سینما و مذهب برای اسکورسیزی دو مهم‌ترین عناصر در زندگی است و این فیلم نیز در نسخه مدرن در شهر نیویورک و با فرمت سیاه و سفید ساخته خواهد شد.

بر اساس گزارشات، انتظار می‌رود که فیلم‌برداری این پروژه از اواخر سال ۲۰۲۴ در کشورهایی مانند ایتالیا و مصر آغاز شود. آخرین فیلم مارتین اسکورسیزی با بازی لئوناردو دیکاپریو، رابرت دنیرو و لیلی گلداستون در سال ۲۰۲۳ منتشر شد و برای ۱۰ جایزه اسکار نامزد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *