بودجه کلان 3 Three Body Problem از سازندگان Game of Thrones

بودجه کلان فیلم 3 Three Body Problem از سازندگان Game of Thrones

بودجه کلان 3 Three Body Problem، که توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس ساخته شده است، بیشتر از هر برنامه دیگری در نتفلیکس است.

اخبار جدید سریال Three Body Problem ، یک سریال علمی-تخیلی درام، با بودجه کلان 3 Three Body Problem توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، خالقان مجموعه محبوب بازی تاج‌وتخت، ساخته شده است. رسانه The Playlist به نقل از وال استریت ژورنال گزارش داده است که برای هر قسمت حدود ۲۰ میلیون دلار و برای فصل اول با هشت قسمت، ۱۶۰ میلیون دلار هزینه شده است. این سریال بر اساس کتاب Three-Body Problem نوشته‌ی لیو سیشین ساخته شده است.

رکورد شکنی بودجه کلان 3 Three Body Problem

بودجه کلان 3 Three Body Problem از شبکه نتفلیکس رکورد بیشترین بودجه برای یک نمایش را شکست که پیش از این در اختیار سریال لایو اکشن «One Piece» با هزینه بالای هر قسمت 17 میلیون دلار بود. بودجه این سریال معادل بودجه «خانه اژدها»، پرهزینه ترین سریال HBO بود، در حالی که هر قسمت از سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت» 58 میلیون دلار خرج دست آمازون می کرد.

بودجه کلان فیلم 3 Three Body Problem از سازندگان Game of Thrones

منتظر اکران فصل 2 House of the Dragon باشید

داستان سریال Three Body Problem می بینیم گه: «تصمیم سرنوشت‌ساز یک زن جوان در ۱۹۶۰ در چین تا به حال در فضا و زمان تاثیرگذار است. وقتی قوانین طبیعت به صورت ناممکنی مشخص می‌شوند، گروهی از دانشمندان با یک کارآگاه غیرعادی برای مقابله با بزرگ‌ترین تهدید تاریخ بشریت متحد می‌شوند. سکان‌های این سریال توسط درک سانگ، اندرو استنتون، مینکی اسپیرو و جرمی پودسوا انجام شده است.»

در دنیایی که قوانین طبیعت به صورت ناممکنی مشخص می‌شوند، یک گروه از دانشمندان تصمیم می‌گیرند با یک کارآگاه غیرعادی متحد شوند تا با بزرگ‌ترین تهدید تاریخ بشریت مقابله کنند. این تهدید، یک نیروی بسیار قدرتمند و
با وجود تمام هیجان و جذابیتی که در سریال Three Body Problem وجود دارد، این سریال نیز پیام‌های مهمی را به ما می‌دهد. از جمله پیام‌هایی درباره قدرت تصمیم‌گیری، تأثیرات کوچکی که می‌تواند در زندگی ما داشته باشد.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

فیلم جذاب «مسئله ۳ جسم»، جوان آدپو بازیگر سریال Watchmen (نگهبانان)، جان بردلی-وست بازیگر فیلم Moonfall (سقوط ماه)، تسای چین بازیگر فیلم Shang-Chi (شانگ-چی)، لیام کانینگهام بازیگر Game of Thrones، ایزا گونزالس بازیگر فیلم (آمبولانس)، جس هانگ بازیگر سریال Inked (جوهری)، سی شیموکا بازیگر سریال Arrow (ارو)، بندیکت وانگ بازیگر فیلم Nine Days (۹ روز) و سامر عثمانی بازیگر سریال Succession (وراثت) حضور دارند.

بودجه کلان 3 Three Body Problem از سازندگان Game of Thrones

الکساندر وو، تهیه کننده سریال “ترور” با دیوید بنیوف و دی.بی. ویس برای ساخت سریال “سه مشکل بدن”. او همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی و یکی از نویسندگان پروژه به طور فعال درگیر است. رامین بحرانی و نینا جاکوبسون از T-Street، رایان جانسون و برنادت کالفیلد مسئولیت تولید این سریال را بر عهده دارند، در حالی که لین چی، مدیر عامل سابق گروه Yoozoo و ژائو جیلونگ به عنوان تهیه کننده اجرایی مشغول به کار هستند.

الکساندر وو، تهیه کننده سریال پرطرفدار “ترور” که با بازی دیوید بنیوف و دی.بی. ویس ساخته شده بود، هم اکنون در حال تهیه سریال جدیدی به نام “سه مشکل بدن” است. این سریال به کارگردانی و نویسندگی الکساندر وو خواهد بود و او به عنوان تهیه کننده اجرایی و همچنین یکی از نویسندگان پروژه درگیر است.

لین چی، مدیر عامل سابق گروه Yoozoo و ژائو جیلونگ نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه حضور دارند. با تجربه و استعداد این تیم، انتظار می رود “سه مشکل بدن” سریالی موفق و پرطرفدار باشد که مخاطبان را به خود جذب کند. طبق این بودجه کلان 3 Three Body Problem؛ این فیلم باید بسیار موفق باشد. نظر شما درباره این بودجه کلان 3 Three Body Problem چیست؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *