منتظر اکران فصل 2 House of the Dragon باشید

منتظر اکران فصل 2 House of the Dragon باشید

طرفداران نباید منتظر ماندن برای تماشای فصل 2 House of the Dragon از شبکه اچ‌بی‌اُ را از دست بدهند. سریال House of the Dragon، که بر اساس رمان معروف “آهن و آتش” نوشته جورج ار. آر. مارتین ساخته شده است،
با توجه به موفقیت و محبوبیت بالای فصل اول، طرفداران سریال دوباره در انتظار فصل دوم هستند. شبکه اچ‌بی‌اُ
همچنین، فصل 2 House of the Dragon احتمالاً به سبک فصل اول House of the Dragon به جذابیت و دلنشینی اضافه خواهد کرد.

سریال «خانه اژدها» بر اساس رمان «آتش و خون» نوشته جورج آر آر مارتین به عنوان پیش درآمد سریال «بازی تاج و تخت» عمل می‌کند که وقایع 172 سال قبل از تولد دنریس تارگرین را به نمایش می‌گذارد. فصل اول سریال سلسله اژدها، شامل 10 قسمت، در آگوست 2022 با نظرات مثبت طرفداران پخش شد و 9 نامزدی امی دریافت کرد.

اکران فصل 2 House of the Dragon

رئیس بخش سرویس‌های استریم برادران وارنر دیسکاوری، جی.بی. پرت، تایید کرد که فصل 2 House of the Dragon Dragon (خاندان اژدها) در ماه ژوئن (خرداد-تیر) پخش خواهد شد. اما متأسفانه، هنوز زمان دقیق پخش این اسپین-آف Game of Thrones (بازی تاج‌وتخت) مشخص نیست. با این حال، با احتمال بالا، فصل 2 House of the Dragon در یکی از یکشنبه‌های ماه ژوئن به نمایش در می‌آید. فیلم‌برداری این فصل در کشورهای انگلستان، اسپانیا و ولز انجام شده است و به طور کلی، هشت قسمت از این فصل برای تماشاگران در دسترس خواهد بود.

منتظر اکران فصل 2 House of the Dragon باشید

جدید ترین اخبار فیلم Tron 3

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

سریال فانتزی درام “خانه اژدهایان” بر روی داستان خاندان تارگرین تمرکز دارد، و وقایع آن در حدود ۳۰۰ سال قبل از رخ دادن حوادث سریال “بازی تاج و تخت” رخ می‌دهد. این سریال داستان جنگ داخلی خاندان تارگرین را به تصویر می‌کشد، که به عنوان “رقص اژدهایان” شناخته می‌شود. فصل دوم این سریال، که نام فیلم‌نامه آن پیش از شروع اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا نوشته شده بود، در ماه سپتامبر ۲۰۲۳ تکمیل شد.

این سریال با بازی بازیگرانی همچون امیلیا کلارک، کیت هارینگتون، پیتر دینکلیج و نیکولای کاستر-والدو، به عنوان یکی از موفق‌ترین سریال‌های تلویزیونی و جذاب ترین فانتزی‌های جهان شناخته می‌شود. خانه اژدهایان، سریالی درام و فانتزی است که بر اساس داستان خاندان تارگرین ساخته شده است. این سریال در حوالی ۳۰۰ سال قبل از رویدادهای بازی تاج و تخت رخ می‌دهد و تمرکز اصلی آن بر روی جنگ درون خاندان تارگرین است، که به عنوان “رقص اژدهایان” شناخته می‌شود.

داستان سریال جنگ و تنش‌های میان اعضای خاندان تارگرین می‌پردازد و نشان می‌دهد که چگونه رقص اژدهایان، که به صورت سنتی در خاندان تارگرین برگزار می‌شود، تبدیل به یک جنگ داخلی شده است. همچنین، داستان سریال به بررسی داستان‌های عشق، جنگ، خیانت و انتقام می‌پردازد که همه به کنار هم رویدادهای تاریخی خاندان تارگرین را شکل می‌دهند.

منتظر اکران فصل 2 House of the Dragon باشید

این سریال با بازیگرانی همچون امیلیا کلارک، کیت هارینگتون، پیتر دینکلیج و نیکولای کاستر-والدو، به عنوان یکی از موفق‌ترین سریال‌های تلویزیونی و جذاب ترین فانتزی‌های جهان شناخته می‌شود. فصل 2 House of the Dragon که به نام “فیلم‌نامه اعتصاب” شناخته می‌شود، در ماه سپتامبر ۲۰۲۳ تکمیل شد و منتظران آن در سراسر جهان منتظر پخش آن را دارند.

علاوه بر داستان اصلی خاندان تارگرین، داستان‌های فرعی و شخصیت‌های دیگری همچون جان اسنو، آریا استارک، سر داوسن و برندون تارگرین نیز به تصویر کشیده می‌شود که نقش‌های مهمی در داستان دارند. همچنین، دنیای جادویی و تاریکی که سریال در آن روایت می‌شود، باعث شده است که خانه اژدهایان را یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین سریال‌های فانتزی جهان کنونی قلمداد کنند. در نهایت، سریال خانه اژدهایان با داشتن داستان پیچیده و جذاب، بازیگران استعدادمند و جهان سازی فوق‌العاده، توانسته است قلب هزاران دلداده فانتزی را به خود جلب کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *