تغییر در اسم و لوگوی فیلم Thunderbolts

تغییر در اسم و لوگوی فیلم Thunderbolts

تغییر اسم و لوگوی فیلم Thunderbolts با اضافه شدن یک *

در جریان سینماکان، رئیس مارول استودیو، کوین فایگی، اسم و لوگوی فیلم Thunderbolts” را رونمایی کرده است. فرآیند تولید و فیلم‌برداری این فیلم، که از ماه گذشته در استودیو تریلیث آتلانتا آغاز شده بود، در حال حاضر در اخبار جدید، تغییر یافته است. طبق اعلام کوین فایگی، اسم و لوگوی فیلم Thunderbolts” تغییر کرده و حالا فیلم با نام *Thunderbolts به نمایش در خواهد آمد، که تنها یک * به نام فیلم اضافه شده است.

دلیل این کار مشخص نیست، اما فایگه اعلام کرده است که پس از اکران فیلم، دیگر بحثی در مورد افزودن یک ستاره به عنوان فیلم وجود نخواهد داشت. وی همچنین اضافه کرد که این فیلم به همراه The Fantastic Four خواهد بود.

جیک شرایر که سابقه کارگردانی فیلم هایی مانند Robot & Frank، Paper Towns، قسمتی از Star Wars: Skeleton Crew و 6 قسمت از سریال Beef را در کارنامه دارد، قرار است نقش کارگردانی فیلم Thunderbolts را بر عهده بگیرد. . لی سونگ جین، خالق بیف، به همراه اریک پیرسون، که سابقه فیلمنامه نویسی برای فیلم هایی مانند بیوه سیاه، ثور: راگناروک، و گودزیلا در برابر کنگ، و جوآنا کالو، فیلمنامه نویس خرس را در کارنامه خود دارد.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

تغییر در اسم و لوگوی فیلم Thunderbolts

فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا، سباستین استن در نقش باکی بارنز ملقب به وینتر سولجر، وایت راسل در نقش جان واکر ملقب به US Agent، دیوید هاربر در نقش الکسی شوستاکوف ملقب به رد گاردین، هانا جان کامن در نقش گوست، اولگا کوریلنکو در نقش تسک‌مستر، جولیا لوئی درایفوس در نقش والنتینا، هریسون فورد در نقش رئیس جمهور تاندربولت راس و گرالداین ویسونافن، جزء بازیگرانی هستند که در فیلم *Thunderbolts حضور دارند و نقش‌هایشان را ایفا خواهند کرد.

فیلم *Thunderboltsچه زمانی اکران میشود؟

فیلم *Thunderbolts برای اکران در تاریخ 2 می 2025 (12 اردیبهشت 1404) برنامه ریزی شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *