ساخت فیلم محرمانه از دنی ویلنوو کارگردان Dune

دنی ویلنوو کارگردان Dune

اخیراً، دنی ویلنوو کارگردان Dune تایید کرده است که در حال کار بر روی یک فیلم نامشخص است که ممکن است قبل از فیلم “دان ۳” آن را تولید خواهد کرد.

فیلم “دان ۲” با استقبال مثبت منتقدان و تماشاگران مواجه شده است و در اولین روز اکرانش، در آمریکای شمالی بیش از ۳۲ میلیون دلار فروش کرده است. این فیلم علمی-تخیلی به نظر می‌رسد که در هفته اول اکران خود، نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش خواهد کرد. اکنون، طرفداران این فیلم منتظر تایید اعلام ساخت قسمت سوم آن هستند، اما طرفداران دنیای تل‌ماسه باید کمی صبر کنند تا قسمت سوم این فیلم ساخته شود.

“دنی ویلنوو کارگردان Dune، در مصاحبه ای با هالیوود ریپورتر فاش کرد که در حال حاضر پروژه های متعددی در اختیار دارد. هنگامی که از او در مورد انتظار تیم سازنده برای شروع فیلمبرداری Dune 3 و احتمال پیر شدن بازیگران پرسیده شد. وی اظهار داشت که برای یافتن یک فیلمنامه مناسب نیاز به استراحت دارند. ویلنوو همچنین اشاره کرد که چهار پروژه دارد، از جمله پروژه مرموز و مخفیانه ای که حول محور زمان می چرخد و ممکن است فیلم بعدی او باشد.

دنی ویلنوو کارگردان Dune

صحبت های دنی ویلنوو کارگردان Dune

دنی ویلنوو گفت: “در حال حاضر، چهار پروژه در دست دارم. یکی از آن‌ها پروژه‌ای مخفی است که نمی‌توانم درباره آن صحبت کنم. اما باید به سرعت کار روی آن را آغاز کنیم. بنابراین قبل از شروع به کار روی فیلم‌های “Dune Messiah” و “Cleopatra”، ایده‌ای مناسب برای ساخت و اجرای آن در میان تمام پروژه‌هایم دارم. فیلمنامه‌های همه این پروژه‌ها در حال حاضر در حال نگارش هستند و خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد، اما من کنترلی بر روی این موضوع ندارم.”

پیش از این دنی ویلنوو کارگردان Dune اعلام کرده بود که Dune: Messiah آخرین فیلم او در دنیای تپه های شنی خواهد بود، اما برادران وارنر هنوز برای ساخت این فیلم چراغ سبز نشان نداده اند. ویلنوو پیش از این نیز تایید کرده بود که کریستی ویلسون کرنز، نویسنده فیلم هایی مانند 1917، شب گذشته در سوهو، پرستار خوب و دو قسمت از سریال Penny Dreadful در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه فیلم کلئوپاترا است.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

ویلسون کرنز به تازگی نیز برنده جایزه ایفا برای بهترین فیلمنامه در مراسم جوایز سینمای بریتانیا شده است. او در این فیلم سعی خواهد کرد تا با حفظ انسجام داستان اصلی، به گونه ای هنرمندانه و خلاقانه، خود را برای ایجاد فیلمی جدید و متفاوت آماده کند.

ساخت فیلم محرمانه از دنی ویلنوو کارگردان Dune

رکورد عجیب سریال جدید مردگان متحرک 

دنی ویلنوو کارگردان Dune تصریح کرده است که فیلم “راما” یکی از پروژه‌های آینده او است. این فیلم بر اساس رمان “ملاقات راما” نوشته ی آرتور سی کلارک ساخته خواهد شد. اریک راث، نویسنده فیلم “قاتلان گل ماهی”، که قبلا در فیلم “دون” با ویلنوو همکاری داشته است، اخیرا اعلام کرده است که او یک فیلم مرموز و علمی-تخیلی را برای ویلنوو نوشته است. او توضیح داده که فیلمنامه این فیلم در مورد فضا و زمان، تنهایی و جاودانگی است و احتمالا پروژه بعدی ویلنوو خواهد بود.

این فیلم به طور خاص به بررسی سفرهای فضایی و تأثیرات آن بر تمدن‌ها می‌پردازد. همچنین، این فیلم به طور عمیقی به موضوعاتی مانند عشق، انسانیت و قدرت فکر می‌پردازد و به طور کلی یک تجربه فکری و هیجانی فوق‌العاده ارائه می‌دهد. فیلم \”راما\” انتظار می‌رود توسط همکاری بین دنی ویلنوو کارگردان Dune و راث به عنوان یکی از بزرگترین و مهیج‌ترین فیلم‌های سال تولید شود.

این فیلم با بازیگران تجربه‌کرده و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته در حال ساخت است و انتظار می‌رود که عنوانی بزرگ و تحسین‌برانگیز در دنیای سینما باشد. همچنین، فیلم \”راما\” پیش‌فروش دارایی‌های بسیاری را در سراسر جهان دارد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *