تاریخ اکران فیلم زنبوردار | درخشش جیسون استاتهام 

تاریخ اکران فیلم The Beekeeper با بازی جیسون استاتهام 

تاریخ اکران فیلم زنبوردار

در آگوست 2022 (مرداد 1401) شرکت «مترو گلدوین مایر» حق پخش فیلم را در ایالات متحده و برخی کشورهای اروپایی به دست آورد. در فوریه 2023 (بهمن 1401) شبکه سینمایی «اسکای سینما» نیز حق پخش فیلم در بریتانیا را به دست آورد. استودیو MGM تاریخ اکران فیلم زنبوردار را 12 ژانویه 2024 (22 دی ماه 1402) اعلام کرده است.

این فیلم درباره مردی به نام آقای کلی است که عضو سابق سازمان مخفی زنبورداران بوده. پس از مرگ دوست و همسایه‌اش به دست یک کلاهبردار، آقای کلی تصمیم می‌گیرد انتقامش را بگیرد و با انتقام‌گیری از کسانی که دوستش را طعمه کلاهبرداری کرده بودند، اوج خود را می‌رساند. این فیلم درباره مبارزه آقای کلی برای انتقام و به دست آوردن عدالت است.

این داستان در مورد فردی است که با استفاده از تجربیات و مهارت‌هایی که در سازمان زنبورداران آموخته بود، به ماموریت انتقام خود می‌رود. او با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و جعبه ابزارش، نقشه‌های دقیقی برای شکست دشمنانش می‌کشاند. اما در مسیر خود با موانع زیادی روبرو می‌شود ولی با اراده و تلاشش، تا آخرین لحظه به دنبال انتقام خود است. در پایان، آیا او می‌تواند انتقام خود را گرفته و دنیایی که دوستش را از دست داده بود را نجات دهد؟

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

از بازیگران فیلم زنبوردار میتوان به جیسون استاتهام (آقای کلی) ،امی راور-لمپمن، جاش هاچرسون ،بابی نادری ،مینی درایور ،فیلیسیا رشاد (همسایه آقای کلی) ،جرمی آیرونز اشاره کرد.

تاریخ اکران فیلم زنبوردار

فیلم زنبوردار، بر اساس داستان واقعی زندگی شخصی به نام جیمز هامیلتون، که یک زنبوردار اهل آمریکا بود، ساخته شده است. جیمز هامیلتون، یکی از بزرگترین زنبورداران و تحقیق‌گران در زمینه زنبورداری بود که در سال ۱۹۵۰ به جهان معرفی شد. وی در طول زندگی خود، بیش از ۱۰۰ سال طولانی‌تر از اکثر انسان‌ها، با زنبورها کار کرد و به ارتباط فوق‌العاده‌ای با آنها دست یافت.

این فیلم، به بررسی زندگی جیمز هامیلتون می‌پردازد و نشان می‌دهد که چگونه او با استفاده از دانش و تجربیات خود، به روش‌های نوینی در زنبورداری دست یافت و چگونه او توانست با تحقیقات خود، به بهترین راهکارها برای حفاظت از زنبورها و حفظ تعادل اکولوژیکی آنها برسد.

تاریخ اکران فیلم، ماه دسامبر سال ۲۰۲۲ می‌باشد و منتظر هستیم تا این اثر هنری زیبا و مهیج را ببینیم. با دنبال کردن اخبار و جزئیات این فیلم، می‌توانید از آخرین تحولات و اطلاعات مربوط به آن با خبر شوید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *