تریلر فصل دوم سریال Halo | جنگ‌های بزرگ‌تر با مستر چیف

تریلر فصل دوم سریال Halo | جنگ‌های بزرگ‌تر با مستر چیف

پارامونت پلاس اولین تریلر فصل دوم سریال Halo را منتشر کرد که تاریخ پخش فصل جدید را تایید می کند. شبکه پارامونت پلاس اولین تریلر فصل دوم سریال Halo را منتشر کرده است. این تریلر در تاریخ شروع پخش فصل جدید سریال این تایید را دریافت کرده است. در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فصل دوم Halo منتشر شده است.

شبکه پارامونت پلاس در جریان رویداد CCXP، تیزر فصل دوم سریال Halo را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. در این تریلر، بازگشت مستر چیف به نبرد قابل مشاهده است و ما باید منتظر جنگ‌های بزرگ‌تری نسبت به فصل اول باشیم. همچنین، تغییراتی در سریال مانند ظاهر کورتانا نیز قابل مشاهده است.

اخبار اکران فیلم آرگایل 2024 Argylle؛هنری کاویل و جان سینا

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

تاریخ اکران در تریلر فصل دوم سریال Halo

در پایان تریلر سریال Halo اعلام شد که پخش فصل دوم سریال Halo از تاریخ ۸ فوریه ۲۰۲۴ (۱۹ بهمن ۱۴۰۲) از پارامونت پلاس آغاز خواهد شد. در این فصل، جان ۱۱۷ مستر چیف، با هم تیمی از اسپارتان‌های نخبه، برای مقابله با تهدید بیگانه‌های به نام کاوننت، رهبری می‌کند. پس از وقوع یک حادثه تکان‌دهنده در یک سیاره متروکه، جان نمی‌تواند احساساتش را کنترل کند و برای حفظ ثبات در جنگی که در حال تغییر است، همه چیز را به خطر می‌اندازد. در همین حال، کاوننت نیز برای حمله به بزرگ‌ترین سنگ بشریت آماده می‌شود، در حالی که هیچکس دیگر به وجود آن باور ندارد.

در فصل دوم، بازیگرانی همچون پابلو شرایبر در نقش مستر چیف، جن تیلور در نقش کورتانا، ناتاشا مک الهون در نقش دکتر هالزی، بوکیم وودبین، یرین ها، شبانه اعظمی، بنتلی کالو، ناتاشا کولزاک، دنی ساپانی، الیو گری، کیت کندی، فیونا اوشانسی، تیلان بیلی، جوزف مورگان و کریستینا رودلو، حضور دارند . همچنین، دیوید وینر، به‌عنوان شورانر جدید در فصل دوم سریال هیلو حضور دارد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *