احتمال شروع توسعه ریمیک بازی Assassin’s Creed IV Black Flag

احتمال شروع توسعه ریمیک بازی Assassin's Creed IV Black Flag - نقادانه

احتمال شروع توسعه ریمیک بازی Assassin’s Creed IV Black Flag

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهند که یوبیسافت در حال توسعه ریمیک بازی Assassin’s Creed IV Black Flag می‌باشد. این گزارش‌ها برای اولین بار در ژوئن سال گذشته منتشر شدند. از آنجا که یوبیسافت هنوز به‌صورت رسمی اعلام نکرده است، اما یک به‌روزرسانی در لینکدین نشان می‌دهد که این شرکت از سپتامبر سال گذشته بازسازی نسخه چهارم بازی Assassin’s Creed را آغاز کرده است.

این به‌روزرسانی توسط یکی از مدیران پروژه‌های یوبیسافت به نام Benoît Richer در صفحه لینکدین او انجام شده است.با توجه به این گزارش‌ها، به نظر می‌رسد که یوبیسافت در حال توسعه ریمیک بازی Assassin’s Creed IV Black Flag با استفاده از موتور بازی Assassin’s Creed Valhalla است. این ریمیک شامل بهبودهای گرافیکی و بهبودهای دیگر برای سازگاری با سخت‌افزارهای جدید خواهد بود.

بازی Assassin’s Creed IV Black Flag در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سری Assassin’s Creed شناخته شد. این بازی داستانی جذاب و دنیایی باز و زیبا را برای بازیکنان فراهم می‌کرد که در آن می‌توانستند به عنوان یک قراصنه دریایی در کارائیب قرار بگیرند.

احتمال شروع توسعه ریمیک بازی Assassin's Creed IV Black Flag - نقادانه

به‌روزرسانی اخیر بازی Resident Evil Revelations بازگردانی شد

اگر توسعه ریمیک بازی Assassin’s Creed IV Black Flag واقعا حقیقت داشته باشد، احتمالا بازیکنان شاهد بهبودهای گرافیکی و اضافه شدن امکانات جدیدی در این بازی خواهند بود. همچنین، این ریمیک می‌تواند فرصت مناسبی برای بازیکنانی که تجربه این بازی را نداشته‌اند، به ارمغان بیاورد.

یکی از محبوب ترین قسمت های سری Assassin’s Creed، Assassin’s Creed IV Black Flag طرفداران زیادی پیدا کرده است. این بازی با مکانیک های اکتشافی و نبردهای دریایی خود موفق بود و توانست داستانی هیجان انگیز از ماجراجویان دزدان دریایی را به تصویر بکشد. به نظر می رسد که یوبی سافت از سال گذشته وظیفه ریمستر این نسخه را بر عهده گرفته است.

بر اساس گزارشات، در ماه سپتامبر سال گذشته، شرکت یوبیسافت سنگاپور انتخاب کرده است تا توسعه دهندگان Skull and Bones و اعضای تیم متخصص Assassin’s Creed را برای کار بر روی یک “پروژه ناشناخته Assassin’s Creed” به خدمت بگیرد. در گزارش سال گذشته، آمده است که تیمی از یوبیسافت سنگاپور به عنوان مسئول توسعه این بازی جدید انتخاب شده است و این پروژه به نظر می‌رسد همان توسعه ریمیک بازی Assassin’s Creed IV Black Flag باشد.

بازسازی Assassin’s Creed IV Black Flag احتمالا به عنوان بازی جدیدی از یوبیسافت در نظر گرفته شده است و در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. این بازی با بازسازی Assassin’s Creed IV Black Flag که در سال گذشته اطلاعاتی از آن منتشر شده بود، شباهت دارد. اما این بازی احتمالا بیشتر به شکل یک بازسازی کامل و بهبود یافته از Assassin’s Creed IV Black Flag عرضه خواهد شد.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

احتمال شروع توسعه ریمیک بازی Assassin's Creed IV Black Flag - نقادانه

با توجه به تجربه یوبیسافت در بازسازی بازی‌های دیگر مانند Splinter Cell و Prince of Persia: Sands of Time، می‌توان انتظار داشت که Assassin’s Creed IV Black Flag نیز بهبود‌هایی در کیفیت گرافیک، مکانیک بازی و داستان خواهد داشت. اما با توجه به اینکه بازسازی بازی‌ها زمان و هزینه زیادی می‌طلبد، احتمالا تا چند سال دیگر نباید انتظار عرضه Assassin’s Creed IV Black Flag را داشت.

با این حال، اگر توسعه ریمیک بازی Assassin’s Creed IV Black Flag واقعا درحال انجام باشد، احتمالا انتظار می‌رود که تیم توسعه بازی سعی کند تجربه‌ای جدید و متفاوت را برای بازیکنان فراهم کند. این بازی می‌تواند فرصتی مناسب برای ارائه دوباره یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سری Assassin’s Creed باشد و باعث شود تا طرفداران این سری بازی‌های نوستالژیک خود را دوباره تجربه کنند.

آیا بازی Assassin’s Creed توسعه پیدا میکند؟

یکی از منابع درونی یوبیسافت اعلام کرده است که توسعه Assassin’s Creed از ماه سپتامبر ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد.

یک کارمند استودیو Nixxes Software ادعا کرد که نسخه کامپیوتر بازی Ghost of Tsushima در سال ۲۰۲۴ به بازار عرضه خواهد شد.بازی Ghost of Tsushima، یکی از برترین آثار انحصاری پلی استیشن در نسل قبل، توسط توسعه دهندگان بزرگی مانند شینجی میکامی و هیرونوبو ساکاگوچی تحسین شد. این بازی به دلیل اتمسفر فوق العاده، طراحی جهان-باز و مبارزات هیجان انگیز، با استقبال بسیار خوبی از سوی بازیکنان روبرو شد. در حال حاضر، با اعلام شرکت سونی برای پورت آثار انحصاری پلی استیشن برای کامپیوتر، کاربران پی سی انتظار دارند تا بتوانند بازی Ghost of Tsushima را تجربه کنند. به تازگی خبری منتشر شده که نشان می دهد انتظار علاقه مندان به این بازی نزدیک به پایان است و در سال ۲۰۲۴، این بازی اکشن ماجراجویی جهان-باز نهایتا در دسترس کاربران کامپیوتر قرار خواهد گرفت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *