پیوستن انتونی مکی به فیلم جدید جان ویک

پیوستن انتونی مکی به فیلم جدید جان ویک

بازیگر فیلم‌های کاپیتان آمریکا به دنبال یک فرصت برای مبارزه با کیانو ریوز پیوستن انتونی مکی به فیلم جدید جان ویک است. انتونی مکی به فعالیت برای متقاعد کردن کیانو ریوز و حضور در فیلم جدید جان ویک ادامه می‌دهد و در مصاحبه با مجله توتال فیلم اعلام کرده است که آرزوی دیرینه‌اش این است که در صحنه‌ای از جان ویک با کیانو ریوز مبارزه کند و ما شاهد پیوستن انتونی مکی به فیلم جدید جان ویک هستیم.

آنتونی مکی اضافه کرده که در صورتی که در فیلم جان ویک ۵ یا ۶ بازیگر باشد و یک صحنه مبارزه پنج دقیقه‌ای با کیانو ریوز داشته باشد، احساس خیلی باحالی خواهد داشت و مطمئن است که بدجور مبارزه خواهد کرد. او همچنین اشاره کرده است که در سریال Twisted Metal کشتی‌گیر حرفه‌ای ساموآ جو ضربه‌ای به صورتش زده بود، اما او نتوانست به زمین بیفتد.

پیوستن انتونی مکی به فیلم جدید جان ویک

جزئیات پیوستن انتونی مکی به فیلم جدید جان ویک

“انتونی مکی، بسیار خوشحال است که در بخشی از فیلم جان ویک با بازیگر مشهور کیانو ریوز به مبارزه خواهد پرداخت. انتونی مکی در تلاش است تا کیانو ریوز را متقاعد کند که در فیلم جان ویک با او همکاری کند. در یک مصاحبه با مجله توتال فیلم، این بازیگر اعلام کرده است که بزرگترین آرزویش مبارزه با کیانو ریوز در فیلم جان ویک است.

آنتونی مکی اظهار داشت: “با تلاش فراوان، درحال سعی هستم تا کیانو ریوز را قانع کنم که من را برای بازی در نقش جان ویک در قسمت ۵ یا ۶ انتخاب کند. فکر می‌کنم اگر به من دسترسی داشته باشد و در یک صحنه مبارزه ۵ دقیقه‌ای با کیانو ریوز بازی کنم، به یک پدر خیلی باحال تبدیل خواهم شد! من مطمئنم که مبارزه با کیانو ریوز بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود!” (او در گذشته با یک کشتی‌گیر حرفه‌ای به نام ساموآ جو در سریال Twisted Metal مبارزه کرده است، اما نتوانست برایش زمین بزند.)”

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday


در فیلم جان ویک قسمت ۵ یا ۶، انتونی مکی با بازیگر محبوب و مشهور کیانو ریوز به مبارزه خواهد پرداخت. این فیلم که در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهد، داستان مردی است که در جستجوی انتقام است و در این بین با مشکلات و موانع زیادی روبرو می‌شود. انتونی مکی در این فیلم در نقش یک مرد قوی و ماهر در مبارزه‌های دست به دست، به او کمک می‌کند تا به هدفش برسد.

پیوستن انتونی مکی به فیلم جدید جان ویک

فصل جدید پیکی بلایندرز با حضور کیلین مورفی

این بازیگر به خاطر بازی در نقش سم ویلسون در فیلم‌های کاپیتان آمریکا مشهور است؛ نقشی که در فیلم Captain America: Brave New World نیز تکرار می‌شود. او همچنین در سریال Twisted Metal شبکه پیکاک نقش جان دو را ایفا می‌کند و تازه‌ترین حضور او در فیلم If You Were the Last را می‌توان دید.

قسمت پنجم فیلم جان ویک در حال ساخت است، اما به دلیل اعتصابات WGA و SAG-AFTRA، فرایند پیش‌تولید با تاخیر مواجه شده است. هنوز تاریخ اکران فیلم مشخص نشده است. همچنین، نمی‌توان پیش‌بینی کرد که در فیلم John Wick Chapter 4، کیانو ریوز چه قدر حضور خواهد داشت. در ماه اکتبر ۲۰۲۳، چاد استاهلسکی اعلام کرد که ایده‌هایی برای حداقل پنج فیلم دیگر از جان ویک دارد. چاد استاهلسکی به عنوان کارگردانی این پروژه همکاری می‌کند و به نظر می‌رسد که جان ویک همچنان در آینده نزدیک برای مخاطبان به تماشای بیشتر اکشن و هیجان خواهد باشد.

تاریخ اکران فیلم جدید جان ویک

آنا د آرماس نقش قاتلی به نام رونی را در اسپین آف جان ویک با عنوان بالرین ایفا می کند که در 6 ژوئن 2025 (16 ژوئن 2025) اکران خواهد شد. فیلم جدید جان ویک به کارگردانی لن وایزمن داستان بین وقایع جان ویک 3 و 4 را روایت می کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *