به اتمام رسیدن فیلمبرداری فصل دوم سریال Andor

به اتمام رسیدن فیلمبرداری فصل دوم سریال Andor

به اتمام رسیدن فیلمبرداری فصل دوم سریال Andor

تولید فصل دوم سریال Andor، که از دنیای جنگ ستارگان الهام گرفته شده است، پس از اتمام مراحل فیلمبرداری فصل دوم سریال Andor، به مرحله بعدی تولید این سریال محبوب بروید.

دومین فصل از سریال Andor، یکی از آثاری است که تحت تاثیر اعتصاب نویسندگان و بازیگران هالیوود قرار گرفته بود. اما طبق اخبار جدید، این سریال محبوب و تحسین شده از دنیای جنگ ستارگان، پس از ماه‌ها تأخیر، بالاخره به مراحل پخش نزدیک‌تری رسیده است. دیگو لونا، بازیگر نقش کاسیان آندور، در اینستاگرام خود اعلام کرده است که مراحل فیلمبرداری فصل دوم سریال Andor و تولید فصل دوم این سریال نهایتا به پایان رسیده و اکنون سریال آندور در مراحل پس از تولید قرار دارد.

دیگو لونا گفت: امروز آخرین روز فیلمبرداری فصل دوم سریال Andor است. من نمی توانم به اندازه کافی از همه اعضای تیم تولید به خاطر این تجربه شگفت انگیز و کار سختی که در طول سال ها کشیده اند تشکر کنم. بالغ بر 700 نفر روی ساخت این سریال کار کرده اند و نمی توانم به صورت انفرادی از تک تک آنها تشکر کنم و خداحافظی کنم به همین دلیل این مطلب را اینجا می نویسم ( از همه شما برای این تجربه خارق العاده تشکر می کنم).

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

به اتمام رسیدن فیلمبرداری فصل دوم سریال Andor

مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun

مانند فصل اول، فصل دوم سریال Andor در ۱۲ قسمت تولید شده است که آریل کلیمن (۶ قسمت)، ینوس متز پیدرسن و آلونسو روئیس‌پالاسیوس به عنوان کارگردانان مسئول برای اجرای قسمت‌های مختلف این فصل از دنیای جنگ ستارگان مشغول به کار بوده‌اند. تونی گیلروی نیز به عنوان تهیه‌کننده، نویسنده و شورانر در سریال Andor حضور دارد و همراه با دن گیلروی، بو ویلیمن و تام بیسل، در نگارش فیلمنامه‌های فصل دوم این سریال همکاری کرده‌اند.

قبلاً لوکاس‌فیلم اعلام کرده بود که فصل دوم سریال Andor از دیزنی پلاس در ماه آگست ۲۰۲۴ (مرداد یا شهریور ۱۴۰۳) پخش خواهد شد. اما با توجه به تعطیلی چند ماهه تولید سریال، احتمالاً پخش فصل دوم سریال آندور زودتر از سال ۲۰۲۵ یا اواخر سال ۲۰۲۴ اغاز نخواهد شد. البته طرفداران جنگ ستارگان هنوز می‌توانند در سال ۲۰۲۴ منتظر پخش سریال‌های The Acolyte، Skeleton Crew و فصل سوم و پایانی انیمیشن Star Wars: The Bad Batch باشند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *