پوستن کمیل نانجیانی به فصل 4 Only Murders in the Building 

پیوستن کمیل نانجیانی به فصل 4 فیلم Only Murders in the Building

کمیل نانجیانی به فصل 4 Only Murders in the Building و همچنین بازیگر فیلم جاودانه ها پیوست و ایفای نقش می کند.

اخبار جدید نشان می‌دهد که کمیل نانجیانی، بازیگر فیلم “جاودانگان”، در فصل چهارم سریال “تنها قتل‌های داخل ساختمان” شبکه هولو حضور خواهد داشت. به گزارش رسانه ورایتی، این هنرپیشه نقش یک کاراکتر مهم در تحقیقات قتل را بازی خواهد کرد و میتوان گفت کمیل نانجیانی به فصل 4 Only Murders in the Building پیوست. قبلاً حضور بازیگرانی مانند مریل استریپ، یوجین لوی، اوا لونگوریا و مالی شنون در فصل چهارم تأیید شده بود.

در جدید ترین اخبار، بازیگر محبوب و مشهور فیلم “جاودانگان”، کمیل نانجیانی به فصل 4 Only Murders in the Building شبکه هولو حضور خواهد داشت. این خبر برای طرفداران و هواداران این بازیگر جذاب و جذاب بسیار شیرین و دلنشین است و به عنوان یکی از خبرهای داغ و مهم در دنیای سریال‌ها و فیلم‌ها مطرح شده است.

پیوستن کمیل نانجیانی به فصل 4 فیلم Only Murders in the Building

نگاهی به کارنامه او با پیوستن کمیل نانجیانی به فصل 4 Only Murders in the Building

بازیگری که با بازی در فیلم‌های معروفی مانند “جاودانگان” و “دختر آبی” شناخته شده است، در سریال “تنها قتل‌های داخل ساختمان” نقش یک کاراکتر مهم و برجسته را بازی خواهد کرد. این نقش احتمالاً مرتبط به تحقیقات قتل‌های مرموز و پیچیده در داخل ساختمانی است که به عنوان صحنه‌ی اصلی داستان این سریال انتخاب شده است.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که علاوه بر پیوستن کمیل نانجیانی به فصل 4 Only Murders in the Building، بازیگران مشهوری مانند مریل استریپ، یوجین لوی، اوا لونگوریا و مالی شنون نیز در فصل چهارم سریال حضور خواهند داشت. این موضوع برای طرفداران سریال و بازیگران جذاب و هیجان‌انگیزی که در آن حضور خواهند داشت، بسیار هیجان‌انگیز و دلچسب است و انتظار می‌رود که با حضور این بازیگران معروف، فصل چهارم سریال “تنها قتل‌های داخل ساختمان” بیش از پیش جذاب و دلنشین باشد.

با این خبر، همه مشتاقان و علاقه‌مندان به این سریال محبوب منتظر شروع فصل چهارم هستند و امیدوارند که بازیگران معروف و توانمندی مانند کمیل نانجیانی، مریل استریپ و دیگران، به خوبی و با استعدادی که دارند، نقش خود را بازی کنند و به سریالی دلنشین و جذاب تبدیل کنند.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

پوستن کمیل نانجیانی به فصل 4 Only Murders in the Building 

اضافه شدن یوجین لوی به سریال Only Murders in the Building

با پیوستن کمیل نانجیانی به فصل 4 Only Murders in the Building؛ استیو مارتین، مارتین شورت، سلنا گومز، ناتان لین، ایمی رایان و آرون دومنینگز در نقش‌های چارلز هیدن ساویج، الیور پوتنام، میبل مورا، تدی، جین و اسکار توریس به ترتیب در سریال تنها قتل‌های داخل ساختمان به ایفای نقش می‌پردازند. شبکه هولو سریال “تنها قتل‌های داخل ساختمان” را در روز پخش اپیزود نهایی فصل سوم تمدید کرد، اما هنوز زمان انتشار فصل چهارم این کمدی محبوب مشخص نیست.

«فقط قتل‌ها در ساختمان» ماجراهای سه غریبه را دنبال می‌کند که درگیر جنایات واقعی هستند، اما ناگهان خود را درگیر پرونده‌ای مرموز می‌بینند و باید برای حل آن با یکدیگر همکاری کنند. این پروژه توسط استیو مارتین، جان هافمن، مارتین شورت، سلنا گومز، جیمی بابیت، دن فوگلمن و جس روزنتال تهیه شده است.


در مجموعه«فقط قتل‌ها در ساختمان» ، سه غریبه با نام‌های آندی، دیو و جان، در ساختمانی به نام “ایدل ویو” زندگی می‌کنند. آنها به طور اتفاقی شاهد یک قتل می‌شوند و درگیر پرونده‌ای مرموز می‌شوند که به نظر می‌رسد فقط قتل‌ها در این ساختمان اتفاق می‌افتد. آنها تصمیم می‌گیرند تا برای حل این پرونده با هم همکاری کنند و این ماجراها باعث ایجاد روابط نزدیکی بین آنها می‌شود. در طول این ماجراها، آنها با رازهایی در مورد ساختمان و ساکنان آن روبرو می‌شوند که باعث می‌شود تا آنها تصمیم بگیرند تا در این ساختمان زندگی کنند و رازهای آن را حل کنند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *