اخبار جدید فصل دوم فیلم خاندان اژدها + پوستر

اخبار جدید فصل دوم فیلم خاندان اژدها + پوستر

اخبار جدید فصل دوم فیلم خاندان اژدها

HBO اخبار جدید فصل دوم فیلم خاندان اژدها را منتشر کرد و تاریخ پخش تریلر جدید را اعلام کرد. در اخبار جدید فصل دوم فیلم خاندان اژدها پوسترهای جدید فصل دوم منتشر شد. امروز HBO از 6 پوستر جدید برای فصل دوم سریال Dragon Dynasty رونمایی کرده است که در واقع دو طرف متخاصم تارگرین ها را به تصویر می کشد که به دو گروه قرمز و سبز تقسیم شده اند و شعار «همه باید انتخاب کنند» روی آن ها نمایش داده شده است. و اخبار دیگر Dragon Dynasty علاوه بر این، تریلر جدید فصل دوم سریال House of the Dragon نیز فردا منتشر خواهد شد.

روی این پوسترها، تصاویری از سه فرد اصلی سریال، یعنی خانواده تارگرین، به نمایش گذاشته شده است که نشان می دهند که بین آن ها رشته های خونی وجود دارد و هر کدام به سمت اهداف و مقاصد مختلفی حرکت می کنند. با توجه به اینکه فصل دوم سریال Dragon Dynasty بر اساس کتاب “توفن” نوشته جورج مارتین ساخته شده است، منتظر باشید تا تریلر جدید نیز رونمایی شود و این سریال در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه امسال از شبکه HBO پخش شود.

اخبار جدید فصل دوم فیلم خاندان اژدها + پوستر

به عنوان بازیگرانی مانند مت اسمیت، اما دارسی، اولیویا کوک، ریس ایفانز، استیو توسانت، سونویا میزونو، ایو بست، فابین فرانکل، ایوان میچل، تام گلین کارنی، سایمون راسل بیلی، فردی فاکس، گیل رانکین، تام تیلور، کلینتون لیبرتی، جیمی کنا، کیران بیو، تام بنت، وینسنت رگان و ابوبکر سلیم، در فصل دوم سریال خاندان اژدها حضور داشته‌اند و نقش های مختلفی را ایفا کرده‌اند. رایان کندال، همچنان وظیفه ساخت سریال فیلم خاندان اژدها را بر عهده دارد و با همکاری جرج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس، به ساخت این سریال مشغول است، مانند فصل اول.

سریالفیلم خاندان اژدها، که فصل دوم آن به زودی منتشر می‌شود، به عنوان پیشتاز از سریال Game of Thrones شناخته می‌شود، که در آن روایت جنگ های قدرت در سرزمینی فانتزی به نام وستروس را دنبال می‌کنیم. این سریال با توجه به محبوبیت بالایی که در میان مخاطبان داشته، از لحاظ فنی نیز بسیار شکوفا و حرفه ای است و توانسته است تا موفقیتی چشمگیر را در پیش روی تماشاچیان خود قرار دهد. بازیگران این سریال همگی با بازی های استثنایی و باورنکردنی خود، توانسته‌اند تا عنوان بهترین بازیگران در سریال های تلویزیونی را به خود اختصاص دهند.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

اما با توجه به استقبال عظیم مخاطبان از این سریال، احتمالا تولید فصل‌های بیشتری نیز در نظر گرفته شود.

خاندان اژدها 2، ادامه‌ای بر داستان خاندان Targaryen است که درباره نبرد برای قدرت و حکومت در سرزمین وستروس می‌باشد. این سریال بر اساس کتاب دوم از مجموعه “درباره تاریخ و خاندان Targaryen” نوشته جورج مارتین ساخته شده است.

اخبار جدید فصل دوم فیلم خاندان اژدها + پوستر

بازیگرانی مانند مات سمر، ریان کورتاین، اما دوار، میگل ساپوچنیک، اولیویا کوک، و ریس پاک ها، اشاره کرد. تولید این سریال توسط رایان جرج و میگل ساپوچنیک انجام شده است و برای طرفداران سریال بازی تاج و تخت، یک تجربه جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود.

با اعلام تاریخ پخش و انتشار تریلرهای مختلف، هیجان و شوق طرفداران برای دیدن این سریال به اوج خود رسیده است. امیدواریم که فصل دوم House of the Dragon، انتظارات بالای طرفداران را برآورده کند و به عنوان یکی از موفق‌ترین سریال‌های تلویزیونی سال ۲۰۲۱ شناخته شود.

تاریخ اکران فیلم خاندان اژدها؟

فصل دوم House of the Dragon که شامل 8 قسمت است، قرار است در ماه ژوئن (یا خرداد یا تیر) از شبکه HBO و سرویس پخش HBO Max پخش شود. قرار است تاریخ دقیق آن فردا اعلام شود. علاوه بر این، مارتین قبلا قول داده بود که این سریال در 3 تا 4 فصل تولید و پخش شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *