کارگردانی فیلم Ray Donovan توسط گای ریچی

کارگردانی فیلم Ray Donovan توسط گای ریچی

کارگردانی فیلم Ray Donovan توسط گای ریچی

با توجه به گزارش‌های جدید، دنیای سریال محبوب Ray Donovan در حال گسترش است. سرویس آنلاین پارامونت پلاس در تلاش است تا نسخه‌ای فرعی از این سریال با کارگردانی فیلم Ray Donovan توسط گای ریچی را تولید کند و آن را برای پخش از این سرویس در حال توسعه می‌باشد.

این سریال جدید در اوایل سال جاری میلادی منتشر خواهد شد و بر روی خانواده اصلی داستان تمرکز خواهد داشت که با رخدادهای غیرمنتظره روبرو خواهند شد. تقریباً چهار سال پس از پخش قسمت نهایی سریال اصلی، این سریال قرار است پخش شود. در حال حاضر، جزئیات بیشتری در مورد این سریال، کارگردانی فیلم Ray Donovan و شخصیت‌های اصلی آن در دسترس نیست.

این سریال اثری از آن بایدرمن است که درام و هیجانی آن را به تصویر کشیده و لیو شرایبر در نقش ری دوناوان، شخصیت اصلی داستان، در سریال اصلی حضور داشت. در سال ۲۰۱۳، اولین بار این سریال در شبکه شوتایم پخش شد و با موفقیت بسیار زیادی مواجه شد، به گونه ای که ادامه آن به هفت فصل راه یافت، اما کارگردانی فیلم Ray Donovan با مشکلات زیادی رو به رو بود.

 کارگردانی فیلم Ray Donovan توسط گای ریچی

جدید ترین اخبار فیلم Tron 3

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

سریال «از همه جا بخوش آمدید» درباره‌ی کارآگاهی به نام ری دوناوان است که در شهر کوچکی در نیو انگلند زندگی می‌کند. او درگیر پرونده‌ی از بین رفته‌ی دختری به نام روزی است که به نظر می‌رسد در مدرسه‌ی شهر اتفاقی مهمی برایش رخ داده است. ری در تلاش است تا این پرونده را حل کند اما با تحقیقاتش در مورد خانواده‌ی دختر روزی، اتفاقاتی را کشف می‌کند که او را در مقابل تاریکی و خطر قرار می‌دهد. او در این مسیر با مشکلات شخصی خود نیز مواجه می‌شود و تلاش می‌کند تا از آن‌ها فرار کند.

کارگردانی فیلم Ray Donovan و خلق یک اثر هنری

این سریال با ساختاری پیچیده و جذاب، ترکیبی از عناصر جنایی، روانشناسی و درام را به تصویر می‌کشد و با بازی استثنایی لیو شرایبر و بازیگران دیگر، توانسته است مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. هر فصل از این سریال با پایانی پر فراز و نشیب به پایان می‌رسد و همین امر باعث شده تا طرفداران بیشتری برای ادامه‌ی داستان تشویق شوند. اگر شما هنوز سریال «از همه جا بخوش آمدید» را ندیده‌اید، حتما به آن فرصت دهید و از دنیای پر از راز و رمز و پیچ و خم آن لذت ببرید.

پس از پایان فصل هفتم سریال محبوب Ray Donovan، طرفداران سریال با خبر خوشی روبرو شدند؛ زیرا فیلم Ray Donovan: The Movie به روی پرده سینماها آمد و داستان را با یک پایان مناسب به پایان رساند. این فیلم با پاسخ دادن به تمام سوالات بازمانده، توانست تمامی تریلرها و حتی پیش بینی‌های طرفداران را برای همیشه پایان دهد.

کارگردانی فیلم Ray Donovan توسط گای ریچی

اما طرفداران این سریال هنوز از تماشای داستان‌های این خانواده آشفته و پر از راز و رمز لذت می‌برند و دلشان می‌خواهد که این داستان همیشه ادامه داشته باشد. به همین دلیل، ساخت سریال فرعی این اثر با نام The Donovans توسط گای ریچی، کارگردان موفق فیلم‌های The Gentlemen و Aladdin، در دستور کار قرار دارد. این سریال فرعی، برخلاف فیلم، به زندگی خانواده دونوان در گذشته می‌پردازد و ما را با ماجراهای جدید و هیجان‌انگیز آن‌ها آشنا می‌کند.

امیدواریم که ساخت سریال فرعی The Donovans، به همان اندازه موفق باشد که سریال اصلی بود و ما را به دنیای پر از هیجان می‌برد. با تقدیر از تلاش‌های تیم سازنده سریال ، ما منتظر ادامه داستان هیجان‌انگیز خانواده دونوان هستیم و امیدواریم که بتوانیم از دیدن سریال The Donovans لذت ببریم. امید وارم از مقاله (کارگردانی فیلم Ray Donovan توسط گای ریچی) لذت برد باشید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *