تاریخ اکران سریال جدید از بازی تاج و تخت

تاریخ اکران سریال جدید از بازی تاج و تخت

تاریخ اکران سریال جدید از بازی تاج و تخت

در سال جاری، شبکه HBO به‌صورت رسمی اعلام کرد که سریال جدید از بازی تاج و تخت از دنیای بازی تاج و تخت تولید خواهد شد. آخرین اطلاعات سریال جدید از بازی تاج و تخت نیز در دسترس است؛ به گفته دیوید زسلاو، رئیس برادران وارنر دیسکاوری، در گزارش مالی سه‌ماهه چهارم سال مالی، سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight در پایان سال ۲۰۲۵ در شبکه HBO و مکس پخش خواهد شد.

اطلاعات بیشتری از سریال جدید از بازی تاج و تخت مانند زمان دقیق انتشار سریال جدید بازی تاج و تخت هنوز اعلام نشده است، اما زسلاو تایید کرده است که فیلمبرداری و تولید سریال جدید از بازی تاج و تخت در سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد. به نظر می‌رسد که باید منتظر شروع انتخاب و معرفی بازیگران و سایر عوامل تولید سریال باشیم. همچنین، تولید سریال “شوالیه هفت پادشاهی: شوالیه دروازه” به‌طور قابل توجهی در حال پیشرفت است و به زودی انتظار می‌رود.

استیون کنراد، نویسنده فیلم شگفت انگیز، وظیفه نگارش فیلمنامه سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight را بر عهده دارد. همچنین، او تهیه کننده اجرایی سریال جدید از بازی تاج و تخت است که بر اساس رمان سه قسمتی Tales of Dunk and Egg ساخته شده و ماجراهای Dunk and Egg را روایت می‌کند. این سریال در واقع یک سریال است.

تاریخ اکران سریال جدید از بازی تاج و تخت

برد پیت در فیلم The Movie Critic بازی میکند!

داستان سریال جدید از بازی تاج و تخت در قاره وستروس اتفاق می‌افتد و به ماجراجویی‌های یک شوالیه جوان به نام دانک و سرگردانش، اگ راجر، می‌پردازد که در طول آن با شرایط سخت و خطرناک روبرو می‌شوند. با این حال، آن‌ها با شجاعت و استعداد خود موفق به پیروزی بر مشکلات می‌شوند و به سرانجام ماجرا می‌رسند. سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight دارای جذابیت‌های فراوانی است که شامل نبرد‌های هیجان‌انگیز، تصاویر زیبا و باورنکردنی، داستان‌های جالب و شخصیت‌های قوی و پرشور می‌باشد.

همچنین، بازیگران برجسته این سریال مانند کیت هارینگتون، سوفی ترنر، پیتر دینکلیج و لینا هیدی می‌باشند که به تجربه و استعداد آن‌ها می‌توان اطمینان کامل داشت. اگر شما هم طرفدار داستان‌های فانتزی و ماجراجویی هستید، حتماً سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight را از دست ندهید.

داستان‌های Dunk and Egg نوشته جرج آر آر مارتین، ماجراهای دانکن بلند قد و قوی (دانک) و پنجمین پادشاه تارگرین، اگون پنجم (تخم مرغ)، 90 سال قبل از رویدادهای A Song of Ice را دنبال می‌کند. و رمان های آتش مارتین تاکنون سه رمان در مجموعه‌های Tales of Dunk and Egg منتشر کرده است: شوالیه پرچین در سال 1998، شمشیر قسم خورده در سال 2003 و شوالیه اسرارآمیز در سال 2010.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

این داستان‌ها در قلمروی وستروس قبل از رویدادهای سریال Game of Thrones رخ می‌دهند و برخی از شخصیت‌های مهم از داستان اصلی را به عنوان شخصیت‌های جوان تر معرفی می‌کنند.

تاریخ اکران سریال جدید از بازی تاج و تخت

سپس، در سال ۲۰۱۵، تمامی سه رمان به هم جمع‌آوری شدند و تحت عنوان “شوالیه هفت پادشاهی” در دسترس طرفداران قرار گرفتند. مارتین همچنین به عنوان تهیه‌کننده و مشارکت کننده در فرایند ساخت سریال، در نسخه تلویزیونی “شوالیه هفت پادشاهی: شوالیه حصار” نقش خواهد داشت. انتظار می‌رود که فصل دوم سریال “خانه اژدها” در تابستان سال آینده توسط شبکه HBO و HBO Max پخش شود. علاوه بر این، یک سریال بر اساس داستان “اگان فاتح” نیز در حال ساخت است.

مارتین همچنین در حال کار بر روی دو رمان دیگر با عنوان “عروسک‌های بزرگ” و “برف و آتش” است که انتشار آنها هنوز مشخص نیست. همچنین، مارتین در حال نوشتن کتاب “تاریخچه تاریک” است که به صورت تاریخی از ویسکونت می‌گوید و در آن به تاریخچه افسانه‌هایی که در دنیای “شوالیه هفت پادشاهی” وجود دارند، می‌پردازد.

او همچنین در حال نوشتن داستان کوتاه “از شما خواهش می‌کنم” است که درباره‌ی زندگی یک مرد است که تلاش می‌کند تا از خودش فرار کند ولی هر بار با یک توصیف تازه از زندگیش مواجه می‌شود.

او در حال نوشتن داستانی بسیار پرمضمون و شگفت‌انگیز است که در آن به تصویر کشیدن شخصیت اصلی، یک مرد با تمام وجود خود می‌پردازد. این مرد، با تمام تلاشش، به دنبال فرار از واقعیت‌های ناراحت کننده و بی‌رحمانه‌ای است که در زندگی او وجود دارد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *