برد پیت در فیلم The Movie Critic بازی میکند!

برد پیت در فیلم The Movie Critic بازی میکند! - نقادانه

برد پیت در فیلم The Movie Critic بازی میکند

برد پیت، بازیگر فیلم Once Upon A Time in Hollywood، قرار است در فیلم The Movie Critic به کارگردانی کوئنتین تارانتینو بازی کند. برد پیت در فیلم The Movie Critic بازی میکند، این فیلم دهمین و آخرین فیلمی است که تارانتینو به کارگردانی آن مشغول خواهد بود و در آخرین اخبار صنعت سینما و تلویزیون، احتمالاً یکی از بازیگران اصلی این پروژه مشخص شده است. منابع نزدیک به این پروژه اعلام کرده‌اند که برد پیت، برنده جایزه اسکار، به دنبال حضور در فیلم “منتقد فیلم” و همکاری دوباره با کوئنتین تارانتینو است.

قبلاً، برد پیت در فیلم های “Inglourious Basterds” و “Once Upon a Time in Hollywood” با کارگردانی تارانتینو همکاری کرده بود و ممکن است فیلم منتقد، سومین فیلمی باشد که آنها به عنوان همکاران شرکت می کنند. در حال حاضر، مشخص نیست که آیا پیت در حال حاضر قراردادی برای بازی در فیلم تارانتینو دارد یا خیر، اما او در حال حضور در فیلمی با موضوع مسابقات فرمول یک برای شبکه اپل، که توسط جوزف کوشینسکی کارگردانی می شود، است.

برد پیت در فیلم The Movie Critic بازی میکند! - نقادانه

اغاز ساخت فصل دوم سریال Severance

علاوه بر اینکه برد پیت در فیلم The Movie Critic بازی میکند همچنین، پیت در حال تولید فیلم‌هایی مانند Blonde و The King’s Man است. برد پیت همچنین در حال تدوین فیلمی با موضوع جنگ جهانی دوم به کارگردانی دیوید میشود است. او به تازگی در فیلم تاریخی The Last Duel حضور داشته است که در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. همچنین، پیت در حال تولید و بازی در فیلم‌هایی مانند Bullet Train و Babylon است که انتظار می‌رود در سال‌های آینده منتشر شوند.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

برد پیت در فیلم The Movie Critic میتواند حضور داشته باشد که احتمالاً مراحل تولید و فیلم‌برداری آن از اواخر سال ۲۰۲۴ یا اوایل سال ۲۰۲۵ شروع خواهد شد. اطلاعات محدودی از برد پیت در فیلم The Movie Critic در دسترس است، اما منابع نزدیک توصیف کرده‌اند که برد پیت در فیلم The Movie Critic، داستان این فیلم در لس آنجلس در دهه ۷۰ میلادی است و متأثر از نوشته‌های کوئنتین تارانتینو است.

او همچنین در سال ۲۰۲۰ برای فیلم The Lost City کاندیدای دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل در فیلم شد.خواننده مشهور و با استعداد برد پیت،با بیش از ۳۰ سال فعالیت در دنیای هنر، توانسته است با بازی در فیلم‌های متنوع و موفق،جایگاه خود را در صنعت سینما برجسته کند. او در ابتدا با بازی در فیلم‌های مستقل و کم بودجه،توانسته است نام خود را در صنعت سینما به خوبی جا بندازد.

برد پیت در فیلم The Movie Critic بازی میکند! - نقادانه

پیت همچنین به عنوان یک تهیه‌کننده موفق در صنعت سینما شناخته می‌شود. او تا کنون برای تهیه و تولید فیلم‌هایی مانند The Departed، 12 Years a Slave، Moonlight، If Beale Street Could Talk و Ad Astra به کار گرفته شده است. علاوه بر بازیگری و تهیه‌کنندگی، پیت همچنین فعالیت‌های خیریه و اجتماعی زیادی دارد. او به ویژه در زمینه حمایت از کودکان و جمع‌آوری کمک‌های مالی برای مواردی مانند آب و کمک به زلزله‌زدگان فعالیت دارد. در کل، برد پیت با استعداد، بازیگری قوی،فعالیت‌های خیریه و تهیه‌کنندگی موفق، موفق به جایگاه و شهرتی بسیار بزرگ در صنعت سینما شده است و همچنان در حال کار و پیشرفت در این صنعت است.

در کنار فعالیت در صنعت فیلم، برد پیت چه کارهایی انجام داده است؟

در کنار فعالیت در صنعت فیلم، پیت همچنین در سال ۲۰۱۵ موسسه خیریه Make It Right را برای ارائه مسکن با قیمت مناسب و پایدار در نیواورلئانز تاسیس کرد و همچنین در کارهای خیریه دیگری نیز فعالیت دارد. او همچنین عضو فعال در جنبش “مردان همبستگی” است که با هدف تربیت مردان برای مقابله با خشونت علیه زنان فعالیت می‌کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *