تاریخ اکران سریال The Acolyte از دنیای جنگ ستارگان

تاریخ اکران سریال The Acolyte از دنیای جنگ ستارگان

لوکاس فیلم با انتشار پوستری تاریخ اکران سریال The Acolyte از دنیای جنگ ستارگان را اعلام کرد و به زودی اولین تریلر این سریال منتشر خواهد شد.

تاریخ اکران سریال The Acolyte:

تاریخ اکران سریال The Acolyte اعلام شد. امروز، لوکاس فیلم اعلام کرد که سریال The Acolyte در تاریخ چهارشنبه، ژوئن ۴، ۲۰۲۴ (۱۵ خرداد ۱۴۰۳) در شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد شد. همچنین، اولین پوستر این سریال که شامل تصویر یک لایت‌سیبر قرمز است، منتشر شده و به تاریکی و قدرت سیث اشاره دارد. پوستر همچنین شعار «در دوران روشنایی، تاریکی بر می‌خیزد» را نمایش می‌دهد. همچنین، لوکاس فیلم تایید کرده است که اولین تریلر سریال The Acolyte فردا منتشر خواهد شد.

بازیگرانی مانند آماندلا استنبرگ، لی جونگ-جه، جودی ترنر اسمیت، مانی جاکینتو، دافنه کین، ربکا هندرسون، کری-ان ماس، چارلی بارنت، مارگاریتا لیویوا، جوناس سوتامو، دین-چارلز چپمن، مارگاریتا لیویوا و ایمی سانگ، همگی در The Acolyte حضور دارند و نقش‌هایشان را بازی می‌کنند. سریال The Acolyte توسط لسلی هدلند، یکی از خالقان و تهیه‌کنندگان سریال Russian Doll، ساخته شده و به کارگردانی او، کوگونادا و الکس گارسیا لوپز، قسمت‌هایی از این سریال ساخته شده است.

تاریخ اکران سریال The Acolyte از دنیای جنگ ستارگان

اغاز فیلمبرداری فصل سوم سریال Euphoria

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

“سریال جدید جنگ ستارگان به عنوان یک اثر هیجان انگیز و پر از راز و رمز شناخته می‌شود. داستان آن در زمانی از کهکشان رخ می‌دهد که قدرت‌های تاریک و نوظهور در حال ایجاد شکل می‌باشند و جدایی در پایان ریپابلیک وقوع می‌کند. پس از جدایی، یک پادوان سابق و استادش دوباره با هم همکاری می‌کنند تا تحقیقاتی درباره جرم‌هایی که به یکدیگر مرتبط هستند انجام دهند. اما آن‌ها متوجه می‌شوند که نیرویی که با آن مواجه هستند، از آنچه در ابتدا فکر می‌کردند، شوم‌تر و خطرناک‌تر است.”

سریال Acolyte تقریباً 100 سال قبل از رویدادهای Star Wars: Episode I – The Phantom Menace در روزهای پایانی جمهوری اتفاق می افتد. پیش از این اعلام شده بود که تمرکز این سریال بر روی گروه شرور Sith خواهد بود. این اولین بار در اقتباس های جنگ ستارگان است که یک فیلم یا سریال بر روی لردهای شیطان صفت سیث متمرکز می شود. سریال Acolyte از 8 قسمت تشکیل شده است.

سریال نوید بخشی متفاوت در دنیای جنگ ستارگان است و به تماشاگران فرصت می دهد تا به عمق تاریخ و اتفاقاتی که قبل از جنگ ستارگان و در آن رخ داده است بپردازند.

اولین سریال Star Wars که توسط خانم ها ساخته می شود. لسلی هدلنی، نویسنده و کارگردان معروف امریکایی، به عنوان نویسنده و تهیه کننده اصلی این سریال انتخاب شده است. او پیش از این در سریال های محبوب مانند The Walking Dead و The Witcher فعالیت داشته است. هدلنی با توجه به تجربیاتش در ژانر علمی تخیلی و فانتزی، می تواند سریال Acolyte را به یک ماجرای هیجان انگیز و پر از راز و رمز تبدیل کند.

تاریخ اکران سریال The Acolyte از دنیای جنگ ستارگان

در سریال Acolyte نقش های مختلفی از جمله جنگجویان قدرتمند و جادوگران قدرتمند به تصویر کشیده خواهند شد. همچنین، تاریخچه و اصلیت سیث ها به طور کامل بررسی خواهد شد و تماشاگران می توانند بیشتر در مورد این فرقه قدرتمند و خطرناک در دنیای جنگ ستارگان بیاموزند.

سریال Acolyte احتمالاً به سوالات بسیاری در مورد شخصیت های اصلی سریال پاسخ خواهد داد و فرصتی برای شناخت بهتر این شخصیت ها را به تماشاگران می دهد. همچنین، این سریال به نظر می رسد در جهت توسعه هرچه بیشتر دنیای جنگ ستارگان حرکت می کند و احتمالاً باعث ایجاد تغییراتی در داستان و شخصیت های اصلی سریال خواهد شد.

با توجه به علاقه مردم به دنیای جنگ ستارگان، سریال Acolyte می تواند یکی از محبوب ترین سریال های سال های آینده باشد و توانایی دارد تا هواداران را به خود جذب کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *