اغاز فیلمبرداری فصل سوم سریال Euphoria

اغاز فیلمبرداری فصل سوم سریال Euphoria

بازیگر نقش کیسی هاوارد در سریال Euphoria، اخیراً اعلام کرد که فیلمبرداری فصل سوم سریال Euphoria به زودی آغاز خواهد شد. در یک مصاحبه با جاش هورویتز از MTV، وی به سؤال اینکه پس از اکران فیلم ترسناک جدیدش با نام “Immaculate” آیا قصد دارد کمی استراحت کند یا خیر، پاسخ داد که به زودی به تیم تولید سریال Euphoria می‌پیوندد تا فیلمبرداری فصل سوم را آغاز کنند.

جزئیات فیلمبرداری فصل سوم سریال Euphoria

سیدنی سوینی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا فیلمبرداری فصل سوم سریال Euphoria را خوانده است یا نه، مستقیماً پاسخی نداد، اما اشاره کرد که بازگشت به این سریال همیشه احساس بازگشت به خانه را به او می دهد. او در اظهاراتش به تاریخ خاصی اشاره نکرد اما به نظر می رسد فاصله کمی با شروع فیلمبرداری داریم.

مجموعه تلویزیونی Euphoria ، ساخته شده توسط سام لوینسون ، در سال ۲۰۱۹ شروع به پخش شد. در دسامبر ۲۰۲۰ و ژانویه ۲۰۲۱ ، دو قسمت ویژه از این سریال پخش شد و در سال ۲۰۲۲ ، فصل دوم آن به روی آنتن رفت. بعد از اتمام فصل دوم ، این سریال به دلیل دلایل مختلفی برای فصل سوم تمدید شد ، اما به دلیل مشکلاتی ، تولید آن به تعویق افتاد. در این مدت ، سام لوینسون در پروژه های دیگری کار کرد که همراه با اخبار و جدال های فراوان بودند.

اغاز فیلمبرداری فصل سوم سریال Euphoria

شروع زودهنگام فیلمبرداری فیلم Peacemaker

این سریال در مورد زندگی گروهی از دانش آموزان دبیرستانی است که با مسائلی مانند اعتیاد ، جنسیت و اعتبار مواجه هستند. Euphoria با داشتن موسیقی بی نظیر و متناسب با هر صحنه ، توانسته است مخاطبان خود را به خود جذب کند و به یکی از مجموعه های پرطرفدار در سال ۲۰۱۹ تبدیل شود. همچنین ، این سریال با به تصویر کشیدن مسائل و مشکلات جوانان ، توانسته است به عنوان یک صدای قوی برای جامعه جوانان ایستادگی کند و به آنها نشان دهد که هیچ مشکلی بیش از توان آنها نیست.

با درخشش بازیگران خود و داشتن یک خط داستانی جذاب و پرهیجان ، توانسته است جایگاه خود را در صنعت تلویزیون برجسته کند و به یکی از مجموعه های برتر در سال ۲۰۱۹ تبدیل شود. این سریال با به تصویر کشیدن مسائل و مشکلات جوانان ، توانسته است به عنوان یک صدای قوی برای جامعه جوانان ایستادگی کند و به آنها نشان دهد که هیچ مشکلی بیش از توان آنها نیست.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

اگرچه تولید فصل سوم این سریال به تعویق افتاده است ، اما مشتاقان این سریال همچنان منتظر ادامه داستان این گروه دوست داشتنی هستند و منتظر آن هستند که سریال Euphoria با قدرت و شور و شوق بیشتری به روی آنتن بازگردد.

اغاز فیلمبرداری فصل سوم سریال Euphoria

نمی‌دانیم که فصل سوم از این سریال کی منتشر خواهد شد و نمی‌توانیم پیش بینی کنیم که آیا داستان در این فصل به پایان می‌رسد یا آیا باید در آینده منتظر انتشار فصل‌های بیشتر باشیم.

هنوز هیچ اطلاعی از تاریخ انتشار و یا محتوای فصل سوم اعلام نشده است و باید صبر کنیم تا خبرهای رسمی از سازندگان و تیم تولید این سریال منتشر شود. در هر صورت، امیدواریم که فصل سوم از Euphoria همانند فصل‌های قبلی، داستان جذاب و هیجان انگیزی داشته باشد و همچنین به ما اجازه دهد تا شخصیت‌های مورد علاقه‌مان را در طول داستان بهتر بشناسیم و همراه شویم.

همچنین، امیدواریم که فصل سوم به ما فرصتی بدهد تا به موضوعات مهم و جوانان امروزی بیشتر بپردازیم و با مشکلات و چالش‌هایی که در جامعه وجود دارد، آشنا شویم. بنابراین، باید صبر کنیم و امیدوار باشیم که فصل سوم از Euphoria به زودی منتشر شود و ما را با داستانی فوق‌العاده و البته موضوعات جدید و جذاب همراهی کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *