انیمیشن X-Men 97 شروعی بی نظیر داشته است

آمار اخیر از دیزنی نشان می‌دهد که مخاطبان با استقبال فوق‌العاده‌ای از انیمیشن X-Men ’97 روبرو هستند.

انیمیشن X-Men 97

دو قسمت اول فصل اول انیمیشن X-Men 97 هفته گذشته از دیزنی پلاس پخش شدند که این سریال انیمیشنی توانسته است تحسین منتقدان و بینندگان را جلب کند. این سریال بازگشتی به دنیای محبوب ایکس من است و بازگشت آن برای طرفداران واقعاً هیجان انگیز است.

فصل اول انیمیشن، که به عنوان بخشی از یک سریال انیمیشنی جدید با نام X-Men 97 ساخته شده است، پس از مدتی از پخش فصل آخر انیمیشن X-Men: The Animated Series پخش می‌شود. این سریال انیمیشنی که در دهه ۹۰ ساخته شده بود، در زمان خود بسیار محبوب بود و توانست تحسین منتقدان و بینندگان را جلب کند. حالا با بازگشت به دنیای محبوب ایکس من، این سریال جدید نیز توانسته است تحسین منتقدان و بینندگان را جلب کند.

تریلر انیمیشن X-Men 97

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

انیمیشن X-Men 97 شروعی بی نظیر داشته است


در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، انیمیشن جدید ایکس من با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. دیزنی اعلام کرده است که انیمیشن X-Men 97 در هفته اول پخش خود بیش از ۴ میلیون بار در ۵ روز اول پخش تماشا شده است که آن را به پر بیننده‌ترین انیمیشن سریالی از زمان پخش فصل اول انیمیشن What If تبدیل می‌کند. این عدد به نوعی نشان دهنده استقبال بسیار خوب و پرشور مخاطبان از این سریال است و نشان می‌دهد که این بازگشت برای طرفداران واقعاً هیجان انگیز است.

بازگشت سریال X-Men به صورت انیمیشنی، به نوعی به بازگشت به دنیای قدیمی و محبوب ایکس من محسوب می‌شود که در میان همه این هیجانات، سریال جدید X-Men ’97 توانسته است با محبوبیت و تحسین بالای خود، جایگاه خود را در دنیای سینما و تلویزیون دوباره تثبیت کند. به نظر می‌رسد که بازگشت ایکس من به دنیای سینما و تلویزیون، همچنان هم با استقبال بسیار خوبی روبرو خواهد شد و طرفداران همچنان از دنیای محبوب ایکس من لذت خواهند برد

دیزنی اعلام کرد که زمان پخش انیمیشن X-Men ’97 را براساس مدت زمان هر قسمت تقسیم می کند. هر قسمت از این انیمیشن حدود ۳۰ دقیقه است. از زمان پخش اولین تریلر انیمیشن X-Men 97 در بهمن ماه سال گذشته، تمامی پنج فصل انیمیشن X-Men با ۵۲۲ درصد افزایش بیننده روبرو شده است. فصل اول این انیمیشن که شامل ۱۰ قسمت است، هم اکنون تولید شده و قسمت های بعدی هر هفته پخش خواهند شد.

انیمیشن X-Men 97 شروعی بی نظیر داشته است

بو دمیو، نویسنده مجموعه‌های The Witcher و انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf نیز به‌عنوان مجری برنامه و نویسنده اصلی انیمیشن‌های آینده X-Men 97 حضور دارد. پس از فصل دوم، او راه خود را از مارول جدا کرد. از دیگر صداپیشگان این مجموعه می توان به ریس شیرسمیت، جنیفر هیل، لنور زان، جورج بوزا، کریستوفر بریتون، آلیسون سیلی اسمیت، هالی چو، کال داد، ای.جی. دیلی، مت واتسون، گای آگوستین، کاترین دیشر، کریس پاتر و آلیسون کورت.

همچنین، فصل دوم انیمیشن X-Men 97 در حال حاضر در حال ساخت است و در زمانی دیگر پخش خواهد شد. این انیمیشن از سال ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۷ پخش شده و با استقبال بسیاری از طرفداران مواجه شده است. همچنین، انیمیشن X-Men در ۵ فصل و ۷۶ قسمت تولید شده و به یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌ها در دنیای کمیک‌های مارول تبدیل شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *